Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak płacic w PayPalu?!? Karty nie da się dodać.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Właśnie, głowie się i troje się.
Chciałbym zapłacić w eBayu przez PayPal, nie dam rady, dodaje kartę MasterCard i lipa i miód.

W końcu poproszono o przesłanie kopii dowodu z dwóch stron i kopii zdjęcia, zrobiłem to i dalej nic.

Po za tym w eBayu przy płatności dodałem sama kartę MasterCard nie logujac się do PayPal i też lipa Wielka.

I nie widzę opcji prócz tego PayPal.

Poprosiłem sprzedawcę o namiar na swój bank aby przelać siano na jego konto, brak odpowiedzi na razie.

Chodziłem do punktu obsługi swojego banku, tam mi powiedzieli że to problem po stronie PayPal.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Ktoś coś do pomoże? Naprawdę nikt nie korzysta z paypalu?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#3
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Możesz przelać na paypala zwykłym przelewem błyskawicznym, wybierasz opcję "Dodaj środki błyskawicznie z Trustly", wybierasz bank, przekierowuje Cię na jego stronę, potwierdzasz przelew i za chwilę środki są na PayPal'u.

 

Spoiler
  • 0

#4
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Możesz przelać na paypala zwykłym przelewem błyskawicznym, wybierasz opcję "Dodaj środki błyskawicznie z Trustly", wybierasz bank, przekierowuje Cię na jego stronę, potwierdzasz przelew i za chwilę środki są na PayPal'u.
 


Dane płatności są nieprawidłowe. Usuń następujące błędy - taki komunikat wyskakuje.
Nie prawidłowy numer karty.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#5
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Nie wiem, ja karty nie dodaję tylko przelałem takim sposobem jak opisałem i było ok.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych