Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Skutki uboczne po sterydach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1
Grzybu77

Grzybu77

    Never Give Up!

  • Bywalec
  • 428 postów
  • LokalizacjaPolska



Wrzucam głównie tylko ze względu na przemowę Arnodla o tym że kulturystyka nowoczesna idzie w złym kierunku. Może komuś się spodoba ;)


  • 0

Zapraszam na mój blogo-dziennik treningowy : 


#2
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Ladne brzuchy maja panowie :D


  • 0

#3
fotodaro

fotodaro

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

jak bedziesz jadł takie ilości co oni to tez bebenka sie dorobisz, doping nie jest do tego potrzebny :)


  • 0

#4
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Zaden z tych spasionych miskow nie jest w stanie zrobic klasycznej vacuum pose jaka robili starzy mistrzowie

 

vacuum-pose-4.jpg

vacuum-pose.jpg

63254523-1f07-a4f6.jpg


  • 0

#5
fotodaro

fotodaro

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

co jest kolejnym potwierdzeniem ze wydety brzuch nie jest spowodowany dopingiem :)


  • 0

#6
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

A to nie tak że bęben rośnie głównie od hormonu wzrostu? (od jedzenia również, ale głównym czynnikiem z tego co kojarzę jest HGH) Kiedyś brali sterydy i to znacznie więcej niż teraz, ale kiedyś środki te nie były takie mocne dlatego mimo że tyle ich brali nie mieli aż takich szybkich efektów jak teraz, teraz biorą znacznie mniej, ale środki są o wiele mocniejsze. A co do bębenków to starzy mistrzowie możliwe, że nie mieli ich dlatego, że dostęp do HGH był trudniejszy niż teraz, tak mi się tylko wydaje, ale może wypowie się ktoś mądrzejszy ode mnie. ;)


  • 0

#7
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Teoretycznie sterydy powiększają mięśnie, jelita itp, a co np. z mięśniami języka?


  • 0

#8
fotodaro

fotodaro

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

A to nie tak że bęben rośnie głównie od hormonu wzrostu? (od jedzenia również, ale głównym czynnikiem z tego co kojarzę jest HGH) Kiedyś brali sterydy i to znacznie więcej niż teraz, ale kiedyś środki te nie były takie mocne dlatego mimo że tyle ich brali nie mieli aż takich szybkich efektów jak teraz, teraz biorą znacznie mniej, ale środki są o wiele mocniejsze. A co do bębenków to starzy mistrzowie możliwe, że nie mieli ich dlatego, że dostęp do HGH był trudniejszy niż teraz, tak mi się tylko wydaje, ale może wypowie się ktoś mądrzejszy ode mnie. ;)

GH jest w uzyciu już od konca lat 70ych a i wcześniej kłuli dupska na potęgę.

 

Teoretycznie sterydy powiększają mięśnie, jelita itp, a co np. z mięśniami języka?

nie powiekszają jelit, bardzo często tez nie powiekszają mięśni (bo nie na tym polega mechanizm dopingu, to nie jest magiczna pałeczka).

odnotowany jest wpływ na miesien serca i mięsnie szkieletowe, gładkie chyba wychodzą obronną ręką, ale nie zgłębiałem tego konkretnego przypadku.


  • 0

#9
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Dziwny zbieg okoliczności że od kiedy kulturyści zaczęli walić HGH i Insuline to pojawiły się wielkie brzuchy xD


  • 0

#10
fotodaro

fotodaro

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

Dziwny zbieg okoliczności że od kiedy kulturyści zaczęli walić HGH i Insuline to pojawiły się wielkie brzuchy xD

a kiedy wg ciebie pojawily sie brzuchy ? z dokladnoscia do 5lat poprosze


  • 0

#11
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Od Doriana zaczęła się era ''masowiczów" która trwa do teraz.http://www.workout24..._mr_olympia.jpg


  • 0

#12
fotodaro

fotodaro

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

Od Doriana zaczęła się era ''masowiczów" która trwa do teraz.http://www.workout24..._mr_olympia.jpg

gh jest w uzytku od lat 70tych, ale powiedzmy ze z tymi masowiczami wiesz ze dzwoni tylko jeszcze nie w ktorym kosciele.

zaczeli jesc duzo wiecej i stąd wydęte brzuchy


  • 0

#13
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Masz przeczytaj http://www.hgh.pl/ho...lturystyce.html

W kulturystyce od lat 80 zaczęli brać HGH a Dorian był pierwszym z wielkim brzuchem Mr.Olympia.


  • 0

#14
fotodaro

fotodaro

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

Masz przeczytaj http://www.hgh.pl/ho...lturystyce.html

W kulturystyce od lat 80 zaczęli brać HGH a Dorian był pierwszym z wielkim brzuchem Mr.Olympia.

zaden steryd androgenny ani gh nie działa na rozrost narządów wewnętrznych, nie ma takiej możliwości wystarczy zapoznać się z mechanizmami hormonalnymi a stanie sie to oczywiste. duze brzuchy są od przyjmowania kosmicznej ilości pożywienia. której wymaga taki doping. wlej w siebie naraz 100g wheyu z mlekiem 5 razy dziennie przez 12 tygodni i sie przekonaj na wlasnej skorze co sie stanie z twoim bebechem.


  • 0

#15
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Skąd więc tyle opinii od różnch ludzi że jednak hgh powoduje rozrost narządów?Dlaczego taki Arnold na scenie miał płaski brzuch a Ronnie Coleman jakby połknął balon?Przecież oboje musieli jeść dużo bo byli wielkie chłopy no chyba że Arnold jadł mniej xD.Rozumiem że Ty wlewałeś w siebie whey z mlekiem 5 razy dziennie przez 12 tygodni że piszesz takie opinie bo wiesz,ja mogę napisać że wlewałem w siebie whey 5 razy dziennie nawet przez 13 tygodni i nie złego mi się nie działo.Chyba pora kończyć bo się robi niepotrzebna dyskusja.Peace.


  • 0

#16
Dipsiarz

Dipsiarz

    Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

  • Bywalec
  • 586 postów

Nie siedzę mocno w temacie, ale takie brzuchy nie biorą się tylko od pożywienia, to bardziej kwestia hormonów moim zdaniem, znam osoby, które stosują masę supli i brzuchów nie mają wydętych. Brzuch niby można by tak wypchać jedzeniem ale to byłoby stałe jedzenie do przesycenia przez XX czasu a moim zdaniem kulturyści jedzą naprawdę dużo, ale nie na chama..


  • 0

#17
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Brzuch wypchany jedzeniem... A nie jest tak, że dużo osób przed zawodami po prostu nic nie je? Po kilkugodzinnym spaniu powinni mieć płaski brzuch, a na pewno tak nie jest. Podczas treningu także, bo kto by trenował zaraz po posiłku?


  • 0

#18
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Też uważam, że to raczej od jakiejś chemii mają takie bebechy, w wielu sportach zawodnicy muszą wcinać ogromne ilości jedzenia i tak to nie wygląda. Przykład choćby Justyna Kowalczyk która jadła nawet 6000 kalorii dziennie przygotowując się do zawodów. Jakoś bebzona jej nie wywaliło :D


  • 0

#19
Martyniuk83

Martyniuk83

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
Brzuchy wywala po hormonie wzrostu i syntetycznej insulinie. Na youtube jest wywiad z Richem Piana. Sam przyznał że brał każdy możliwy towar w tym gh i insulinę. Przyznał że urosły mu ręce, stopy, nawet głowa bo musiał zwiększyć rozmiar czapki. Odstawił ( podobno ;-) ) gdy zaczął mu rosnąć brzuch. Mimo to nie kryje że dalej bierze sterydy.
  • 0

#20
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Sterydy sterydami. Pomyślcie o gościach co wstrzykują sobie w mięśnie (czy po prostu pod skórę?) jakieś dziwne środki typu syntol (jakoś tak) i wyglądają potem jak cyrkowcy. :lol:


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych