Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam wszystkich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Porter3

Porter3

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • LokalizacjaKielce

Cześć,

 

Do tej pory zależało mi tylko na wyglądzie (zdobyć jak najwięcej masy). Ćwiczyłem na siłowni zazwyczaj FBW (5x5 i inne).

Robiłem się ociężały, mniej dynamiczny, nierozciągnięty, silniejszy w niektórych ćwiczeniach i zdobywałem masę (niekoniecznie mięśniową).

Zrobiłem sobie krótką przerwę na regenerację i kolega podrzucił mi książkę "Skazany na trening" (aktualnie kompletuję resztę obowiązkowych pozycji).

Byłem sceptyczny, ponieważ ćwiczenia z ciężarem własnego ciała uważałem za "babskie" itd.

Zagłębiłem się bardziej w temat kalisteniki i stwierdziłem, że jest to dla mnie. Postanowiłem się zająć właśnie takim treningiem.

Na siłownię może wrócę, ale dopiero gdy zacznę naprawdę dobrze władać własnym ciałem. Przestało mi zależeć na "spompowanych" mięśniach, na korzyść mniejszej masy ale większej sprawności :)

 


  • 0

"Nie bój się doskonałości – nigdy jej nie osiągniesz"

"Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, jakie masz do życia"

"Ludzie albo Cię inspirują, albo wysysają. Wybieraj mądrze"

"Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało"


#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na pokładzie ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych