Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pozdrowienia zza granicy, witam wszystkich serdecznie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
camel1989

camel1989

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam!

 

Jestem Kamil, mam 27 lat. Kalistenika jest dla mnie nowością, aczkolwiek kiedyś słyszałem o Street Workout'cie. Teraz jest to już prawie wszechobecne i ten trend podoba mi się bardziej niż hodowla mięśni na siłowni. Byłem już kiedyś na tym forum, ale nie miałem wtedy dość motywacji. Pracuję za granicą, dokładniej w Niemczech. Praca z nadgodzinami doprowadziła do lekkiego przytycia :) I teraz chcę się za siebie zabrać.

 

Nie chcę dźwigać ciężarów, brać 1000kg na klatę, faszerować się ryżem z kurczakiem i zapijać miksturami. Od miesiąca w miarę regularnie (4-5 razy w tygodniu) robię godzinny trening aerobowy. Po prostu znalazłem ciekawy filmik w necie i robię to. Zawsze całkowicie mokry. Zauważyłem, że straciłem na wadze jakieś 2-3kg, rozmiar brzuszka się zmniejszył. Nie zawsze jest na to czas, chęci i siła jak się 12 godzin jest w pracy, ale staram się.

 

Od teraz chciałbym to moje spalanie aerobami połączyć z rzeźbieniem sylwetki. Wszystko ma być w warunkach domowych + przed blokiem mam plac, gdzie mam do dyspozycji drążek i jakieś dziwne dwa albo trzy urządzenia do ćwiczeń. Nie chcę chodzić na siłownię, bo nie ma na to czasu. Czas mam dla rodziny, to jest najważniejsze :)

 

Powoli wczytam się w forum, na pewno jest to gruba piguła wiedzy. W tym temacie postaram się utrzymać z Wami kontakt, będę prosił o podpowiedzi ale i relacjonował moje postępy. Mam nadzieję, że znajdę z Wami odpowiednio dużo motywacji, czas i chęci do popychania się do granic możliwości :)

 

Gdybym pisał coś w nieodpowiednim temacie - proszę Administratorów o interwencję. Nie chce niepotrzebnie zaśmiecać forum.

 

No dobrze, pozdrawiam i do usłyszenia :)


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Hej, witamy na forum ;)

 

Zachęcam do zapoznania się z pigułką wiedzy, którą znajdziesz podpiętą w niemal każdym dziale. Poza tym napisz jak wyglądają Twoje treningi i jakie masz aktualnie cele.

 

Życzę sukcesów.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
Mateusz_handstand

Mateusz_handstand

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 438 postów
  • LokalizacjaŚwiecie

Cześć !

 

Super, że chcesz coś w sobie zmienić a przy tym zachować rodzinę na 1 miejscu. Tak powinno być :) Również polecam przeczytać pigułkę wiedzy ,a dla motywacji dziennik treningowe tutaj na forum.

 

Powodzenia !


  • 0

#4
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Witamy Camel na forum :) Życzę wytrwałości w treningu i w osiągnięciu wyznaczonego celu, bo jak dla mnie to właśnie wytrwałość ma tutaj najważniejszą rolę :)

 

P.S. z jakiej części Niemiec jesteś ?


  • 0

#5
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie
I to jest prawdziwy facet! Rodzina na pierwszym miejscu, a nie pompowanie własnego ego. C: Od siebie mogę polecić Ci trening fbw 3 razy w tygodniu metodą 5x5. Siła!
  • 0

#6
camel1989

camel1989

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Mieszkamy w Baden-Württemberg, także Szwabia :)

 

Moje cele treningowe? Na wadze straszy 90kg, brzuch troszkę za duży. Celem jest przede wszystkim zejście do 80kg. Czy realne? W młodości szkolnej dużo biegałem i wiem, że można spędzić miesiąc na bieganiu i byłoby to do osiągnięcia. Ale przy tej 80kg chciałbym w końcu wyglądać jak grecki atleta :P Nie chudzielec-maratończyk, a raczej spartanin :P

 

Dziś mam długi dzień w pracy, także wieczorem ewentualnie jak starczy sił coś aerobowego, na cięższe ćwiczenia braknie pewnie siły. Ale jutro i weekend można by coś konkretnego rozpocząć. Wczytam się w trening Berkano, 3x w tygodniu to coś, co by mnie interesowało :) Można to ładnie wpleść w aeroby i pływanie weekendowe... :)

 

Bardzo miło jest czytać odpowiedzi na post powitalny. Na większości forów, niezależnie od ich charakteru, ten dział jest martwy. Post powitalny był zawsze jednopostowy - nikt tego nie czytał. Bardzo pozytywnie zaskoczyliście mnie już na samym początku :)

 

Pozdrawiam i do usłyszenia :)


  • 0

#7
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Ja tez z BW, a z jakiego miasta jeżeli można widzieć? :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych