Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Karkówka w rękawie z ziemniakami

PRZEPIS karczek obiad karkówka ziemniaki marchewka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Witam, dawno nie było przepisu więc lecimy!  :lol:

 

składniki:

karkówka - 700 g

ziemniaki - 1 kg

marchewka - 2 szt

cebula - 2 szt

przyprawy - sól, pieprz, papryka słodka, papryka ostra, oregano, bazylia... (i według uznania) :)

rękaw foliowy do pieczenia - ok. 50cm

 

1. Obieramy i kroimy ziemniaki na średnią kostkę. Osobiście przyprawiam przyprawą do ziemniaków i mieszam wszystko. 

 

yilsWIE.jpg?1

 

2. Obieramy marchewke i kroimy na talarki. Cebule kroimy na "piórka".

 

LZrrkFx.jpg?1

 

3. Mięso przyprawiamy (można to zrobić 30 minut wcześniej w prostej marynacie z majeranku, oliwy, pieprzu, soli, bazyli) i kroimy w kostkę.

 

dxdgMyK.jpg

 

4. Wrzucamy wszystko do rękawa. Wsypujemy przyprawy i mieszamy wszystko ze sobą.

 

NmTp544.jpg

 

5. Pieczemy w piekarniku rozgrzanym do 180 stopni z termoobiegiem przez 60-75 minut.

 

6. Voila. Smacznego!

 

08uuTuO.jpg?1

 

PS Niestety ostatnie zdj z internetu, ponieważ zorientowałem się dopiero jak zjadłem, żeby udokumentować a to już było za późno:rolleyes:  

 

 

 

 


  • 1

#2
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Pomysl niezly ale dla mnie za chude :) Oblalbym to jeszce roztopionym maslem, zeby bialko sie nie zmarnowalo ;)


  • 0

#3
deLuxe

deLuxe

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 142 postów

Ile dni taki cuś przestoi w lodówce :D?


  • 0

#4
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Pomysl niezly ale dla mnie za chude :) Oblalbym to jeszce roztopionym maslem, zeby bialko sie nie zmarnowalo ;)


Zawsze można :D

Ile dni taki cuś przestoi w lodówce :D?


Ja to od razu zjadłem wiec nie wiem :D
  • 0

#5
warrumin

warrumin

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 195 postów

Pomysl niezly ale dla mnie za chude :) Oblalbym to jeszce roztopionym maslem, zeby bialko sie nie zmarnowalo ;)

Co miałeś na myśli? Chodzi o to, że część białka pójdzie na cele energetyczne? Czy może mięso w połączeniu z masłem jest lepiej 'przyswajalnym' białkiem? Nie znam się, dlatego pytam ;P Będę niesamowicie wdzięczny, jeśli dasz dłuższą odpowiedź :)

Użytkownik warrumin edytował ten post 22 lutego 2017 - 23:07

  • 0

#6
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Tak, bialko nie powinno byc zrodlem energii. To nieoplacalne i niezbyt zdrowe.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PRZEPIS, karczek, obiad, karkówka, ziemniaki, marchewka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych