Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
metius

metius

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
Cześć wszystkim!
Jestem już, jak na dzisiejsze standardy, starym koniem bo przebrnąłem już przez 33 lata, ale jeszcze organizm nie rozpoczął ostatecznie procedury zwijania, więc treningami staram się odsunąć w czasie ten przykry moment ;)
Od 19 lat z większą lub mniejszą częstotliwością odwiedzam różne siłownie, co spowodowało ogólne znudzenie treningami typu "wyciskanie żelaza". Nuda, ale też kontuzje i lekarze, o czym kiedy indziej, popchnęły mnie do poszukiwań nowych aktywności fizycznych i tak szukając wyzwań przeszedłem przez wspinaczkę, jogę, pływanie, bieganie aż dotarłem na Forum. Myślę, że zostanę tu dłużej :)
  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na pokładzie ;)

 

Polecam zajrzeć do pigułki wiedzy, znajdziesz ją podpiętą w niemal każdym dziale. Poza tym w razie pytań pisz śmiało, na pewno ktoś pomoże.

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
upior

upior

    Weganka

  • Użytkownik
  • 16 postów

Starym koniem w wieku 33 lat? To co ja mam powiedzieć?

Życzę powodzenia!


  • 0

#4
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

45 lat na karku, witaj "staruszku":)


  • 0

#5
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

33 lata? Kiedy to było...hmmm (gładzi brodę w zadumie) :D


  • 0

#6
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

To ja za rok będę już starym koniem? Trochę mnie zasmuciłeś bo teraz w wieku 32 lat dopiero czuję, że otwieram skrzydła, a gdzie jeszcze do "zawijania się" ;) Witaj!


  • 0

#7
metius

metius

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

:D 33 lata, ale po ostatnim tournée po przychodniach/szpitalach czuję się jakbym miał 20 więcej ;)


  • 0

#8
warrumin

warrumin

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 195 postów
A co ci takiego dolegało, jeśli można wiedzieć? Forumowe chłopaki cię wyleczą :D
  • 0

#9
metius

metius

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
Lista dolegliwości sięga jeszcze dnia urodzin, kiedy powitałem ten świat z niedowładem lewej strony ciała, ale po roku jakichś tam rehabilitacji (nie pamiętam szczegółów ;) ) doszedłem do pełnej formy. No ale początek był niezły:) Dalej już z górki. Kilka lat temu tak fajnie złamałem nogę w kostce, że groziła mi amputacja stopy. Jakoś się udało to poskładać, ale do dziś nie mam pełnego zakresu ruchu. Na siłowni uszkodziłem kręgosłup na odcinku L5-S1 przez nieprawidłowe machanie sztangą. Krąg nie wyleciał, ale wiązania międzykręgowe są dość luźne i czasem plecy dają o sobie znać. Ścięgna w łokciach i prawej łydce też zdążyłem naderwać :) Jest już prawie OK. No i wisienka na torcie - okulista zakazał mi wszelkich ćwiczeń z dużymi ciężarami, boksu, skoków na spadochronie etc. ponieważ na jednym oku odkrył zwyrodnienie siatkówki, które teoretycznie może doprowadzić do jej odklejenia. No ale zawsze można ją przyspawać laserem... :)
To chyba tyle :)

Użytkownik metius edytował ten post 28 sierpnia 2016 - 17:20

  • 0

#10
warrumin

warrumin

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 195 postów
Huh, trzymaj się zdrów! Motywujesz do dbania o technikę :D

Użytkownik warrumin edytował ten post 28 sierpnia 2016 - 11:49

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych