Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Program Minimum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Witam, znalazłem na forum kilka informacji odnośnie "programu minimum" rozumiem ,że składa się ze swingów oraz tureckiego wstawania, czy ktoś może więcej napisać o tym programie, co i jak lub odesłać do odpowiedniego tematu ponieważ nie mogę niczego więcej znaleźć, może nie potrafię szukać, pozdrawiam i z góry dziękuje.


  • 0

#2
warrumin

warrumin

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 195 postów
Odsyłam do książki "enter the kettlebell" ("wielkie wejście odważników kulowych") Pavla Tsatsoulinea. Polega on na robieniu trzy razy w tygodniu TGU przez 5min i swingów przez 12min z lekkimi ćwiczeniami pomiędzy seriami swingów, jak na przykład skakanie na skakance. Książkę wypada jednak kupić, bo wszystko jest tam dokładnie opisane, a przy kettlach wymagana jest nienaganna technika.

Użytkownik warrumin edytował ten post 20 sierpnia 2016 - 22:50

  • 0

#3
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Dzięki bardzo, znalazłem! :) jak ktoś będzie też szukał to 108 strona książki


Użytkownik Dante edytował ten post 21 sierpnia 2016 - 10:51

  • 0

#4
warrumin

warrumin

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 195 postów
Cały rozdział drugi jest temu poświęcony.
@Jednak znalazłeś :D

Użytkownik warrumin edytował ten post 21 sierpnia 2016 - 10:57

  • 0

#5
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

aktualizacja tematu, wyszła nowa książka "simple and sinister" z nowym planem minimum. Założenia te same, czyli skup się na najmniejszej liczbie ćwiczeń zapewniających maksymalny efekt (czyli swing i TGU), tylko ćwiczy się 5 lub więcej razy w tygodniu. Dużo informacji w internecie, po angielsku.


  • 0
Skazany na trening od 10.2012




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych