Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam wszystkich ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
calisth5

calisth5

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • LokalizacjaLublin/Warszawa

Trochę już siedzę na tym forum i pomyślałem, że warto byłoby się w końcu przedstawić, tym bardziej że chcę się trochę poudzielać. 

Na imię mam Maciek, rocznikowo 21 lat, przygodę z kalisteniką zacząłem w czerwcu i ćwiczę według skazanego, w międzyczasie pracując (praca wakacyjna, dość męcząca siłowo ale niedługo się skończy), dlatego póki co mało czasu na regenerację, ale postępy są i tak. Kiedyś ćwiczyłem na siłowni, trochę prac podwórkowych więc nie zaczynam jakby od "0". Przez ostatnie dwa lata miałem zastój w postaci studiów - wtrąciło się lenistwo, nauka i brak motywacji, które teraz zamierzam wyeliminować (powiedzmy, że naukę ograniczyć) i zmienić swój tryb życia. Na codzień mieszkam w okolicach Lublina (chętnie poznam inne osoby z tych rejonów również ćwiczące kali) zaś studiuję w Warszawie.

 

Pozdro!


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Hej, witamy na forum ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych