Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Human Flag


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Wrzucam filmik z flagą, żebyście mi doradzili co zrobić, bo stoję w miejscu.

Aktualnie tylko negatywy takie jak na filmiku

 


  • 0

#2
majlo

majlo

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 200 postów
Wzmacniaj barki i skośne brzucha, rób łatwiejsze Progresje do flagi

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Wzmacniaj barki i skośne brzucha, rób łatwiejsze Progresje do flagi

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


A tylko same progresje nie bardzo?
W sumie to robie w bazie hspu brzuchem do sciany tylko jeśli chodzi o flage.
Na skosy cos izometrycznego może dam?
Na wszystkie dragony wznnosy nog wycieraczki jestem za slaby, glownie chodzi o biodra. :/
  • 0

#4
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Ja to nawet taki negatyw chciałbym walnąć:) Fajna drabinka! Moim zdaniem warto by trochę ręce też wzmocnić


  • 0

#5
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki

Negatywy to nie jedyny sposób nauki, a w kali trudniej przychodzi ułatwianie niż utrudnianie ćwiczenia. Może spróbuj progresji z jedną nogą tak jak ten koleżka, ułatwić możesz też klasycznie skracając dźwignię, tzn nie prostuj nóg do końca, negatywy w tucku powinieneś utrzymać dłużej.

Jest nieźle, tylko cierpliwości.


  • 0

#6
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Negatywy to nie jedyny sposób nauki, a w kali trudniej przychodzi ułatwianie niż utrudnianie ćwiczenia. Może spróbuj progresji z jedną nogą tak jak ten koleżka, ułatwić możesz też klasycznie skracając dźwignię, tzn nie prostuj nóg do końca, negatywy w tucku powinieneś utrzymać dłużej.
Jest nieźle, tylko cierpliwości.


Z jedną nogą trzymalem 5-6 sekund, wiec sprobowalem wersji ze zgietymi nogami w kolanach i nie moglem sie ustawic dobrze to zaczalem robic negatywy.
  • 0

#7
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Moze sprobuj najpierw flagi chwytanej, potem latwiej jest przejsc, zwlaszcza jak sie korpus nauczy odpowiednio reagowac na napiecie.


  • 0

#8
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki
Tak jak radzi Salute, o ile masz gdzie ćwiczyć chwytaną, cofnij się w progresji jak stoisz w miejscu. Ja bym wrócił do tej wersji z jedną nogą, albo stradlla katował. Sam widzisz że masz za trudną odmianę i wiesz że masz za słabe biodra. Wniosek chyba wyciągniesz.
Daj znać na co się zdecydowałeś.
  • 0

#9
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Wydaje mi się, że ze zgiętymi nogami popróbuje o taką

 

https://www.google.p...gSskT1Q9DJz8xM:

 

A jak tą ogarne na przynajmniej 5 sekund to zobaczymy czy pełna pójdzie czy w rozkroku, ale to już sobie poradze.

 

Dzięki za pomoc!


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych