Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Hybrydowe 5x5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Daniel227

Daniel227

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów
  1. Płeć Mężczyzna 17lat
  2. Wzrost i waga (wskazane jest również podanie %BF) 178cm 71,5kg
  3. Rodzaj i intensywność aktywności fizycznej w przeciągu ostatnich dwóch lat Kalistenika: rok według skazanego ,Siłownia :7 miesięcy trening FBW "Sakera" , 5/3/1 Wendlera ,5x5 StrongLifts
  4. Wszystkie kontuzje, których doświadczyłeś/aś w przeszłości Skręcenia kostek
  5. Odpowiedź na pytanie: Czy przeczytałeś/aś pigułkę wiedzy? (Tak lub Nie) TAK
  6. Cel treningowy (siła, wytrzymałość, sylwetka, gibkość, pozycje statyczne) Siła i masa wynikająca z siły, sprawność
  7. Czas jaki możesz poświęcić na treningi (np 2x w tygodniu po 1h, 5x w tygodniu po 2h, jestem dostępny 24h na dobę itp) 24/7
  8. Rodzaj diety z rozpiską ile dziennie spożywasz: kcal, węglowodanów, białka, tłuszczy, produktów niezdrowych (czekolada, słodkie napoje, zupki chińskie itp). zdrowe jedzenie bez liczenia kalori z nadwyżka kaloryczną
  9. Plan treningowy stworzony przez Ciebie

PON
Przysiad ze sztangą High Bar 5x5
Progresja do pistoletu 5x5

Planki 3s

WT
Wyciskanie na ławce leżąc 5x5
Podciąganie z obciążeniem 5x5

Mostek Progresja ze skazanego

CZW
Martwy ciąg 5x5
Dipsy z obciążeniem 5x5
Planki 3s

PT
Wyciskanie żołnierskie 5x5
Dipsy z obciążeniem 5x5
Mostek Progresja ze skazanego
Tureckie wstawanie

Przed Treningiem rozgrzewka i mobilizacja kostek
Po Rollowanie + Rozciaganie
W dni nietreningowe cardio w postaci swingów z Kettlami albo rwań + Stanie na rękach

Po udanym cyklu siłowym tj. 3 razy pełne 5x5 z danym ciężarem tydzień lekki

 

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły czym zastąpić planki to bardzo proszę byle nie wznosy nóg ponieważ usłyszałem , obciąża kręgosłup. (Może kółko ?)

 

 

  1. Na jakiej podstawie stworzyłeś/aś plan (artykuł 5x5 by Luko,Ksiązki Tsatsuline,Skazany na trening,5/3/1 Wendlera,YT)

Tak w ogóle to mój pierwszy post więc witam wszystkich :) i proszę o konstruktywną krytykę


Użytkownik Daniel227 edytował ten post 18 lipca 2016 - 16:36

  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na forum

 

Do treningu w piątek dodałbym podciąganie lub wiosłowanie, wówczas zachowasz dobrą proporcję ćwiczeń (mostków nie wliczałem do żadnego ruchu, traktuję je jako uzupełnienie do ćwiczeń na mięśnie brzucha). Planki możesz zastąpić ab wheelem, dragon flagiem czy różnymi statykami - kwestia preferencji.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych