Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dzień dobry wszystkim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
IwanKali1

IwanKali1

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów

Mam na imię Kamil.

 

Wiek - w sierpniu stuknie 20.

Zainteresowania - sport, a w szczególności Street Workout.

Lubię czytać. Czytam sporo. Lubię mieć książki równo poukładane na półce i lubię je nabywać. Szczególnie kryminały i literaturę "fitness" o żywieniu, sporcie, podejściu do treningów itp. Coś tam w głowie pozostaje, a nawet wiele.

 

Wolę opierać słowa o literaturę, aniżeli zdanie innych. Ale mam też świadomość, że często książki swoje a życie swoje...

 

Od małego aktywny i związany ze sportem

 

Wydaje mi się, że sztuki walki, które trenowałem za młodu dały mi niezłą bazę fizyczną do street workout i kalisteniki. Całkiem szybko przyswajam nowe wzorce ruchowe itp. Kolokwialnie ujmując szybko łapię nowe rzeczy.

 

Somatotyp: Połączenie ekto z mezomorfikiem.

 

Mój cel to zdobyć / zdobywać nieustannie wiedzę. Świadomie podchodzę do treningu aby potrafić jak najwięcej i zarazem jak najlepiej.

 

Pozdrawiam


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Hej, witamy na forum

 

Przygotowanie merytoryczne jest również ważne, polecasz jakichś konkretnych autorów? Jaki jest Twój aktualny cel?

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
IwanKali1

IwanKali1

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów

Hej, witamy na forum

 

Przygotowanie merytoryczne jest również ważne, polecasz jakichś konkretnych autorów? Jaki jest Twój aktualny cel?

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów ;)

Cel tak jak napisałem - zdobywać wiedzę. Wiedza wiedza i jeszcze raz wiedza! A jeśli chodzi o mój priorytet treningowy to jak na razie udaje mi się zbliżyć do celowanej przeze mnie wagi i zwiększenie siły. Plany treningowe są więc nie pozostaje nic innego jak wziąć się do pracy.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych