Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ból w kolanie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Puccini86

Puccini86

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów
Witam. Mam pewien problem, przy robieniu mostków boli mnie po zewnętrznej stronie prawego kolana. Czy może mieć to związek z zespołem pasma biodrowo piszczelowego występującego u biegaczy? Dodam że kiedyś biegalem dość dużo i właśnie ta przypadłość zakończyła moja "karierę". Czy może ma tu wpływ zła technika, niedostateczna gibkosc, zle ustawienie stóp? Pozdrawiam
  • 0

#2
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki

Tak naprawdę wszystkie te czynniki mogą mieć wpływ na ból w kolanie. Jeśli boli tylko przy mostkach to twój uraz z biegania może mieć wpływ. Sprawdź swoje ograniczenia w zakresie ruchu w biodrach, spróbuj łatwiejsze wersje mostków. Najszybciej zrobi to fizjoterapeuta ale jak chcesz sam to też możesz się w jakimś stopniu zdiagnozować.


  • 0

#3
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Myśle, że nikoniecznie ma to związek ze złym wykonywaniem ćwiczenia, chyba, że z drugim kolanem też masz podobne problemy? Wydaje mi się że złym ustawieniu nóg itd. mógłbyś odczuwać ból również w drugim kolanie, ale trudno tak naprawdę stwierdzić coś sensownego. Skoro biegałeś i to zakończyło Twoją karierę, to może właśnie w tym tkwi sęk.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych