Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Prośba o drobna pomoc :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
armWRESTLER

armWRESTLER

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
Cześć wszystkim. Słyszałem że jesteście bardzo pomocnymi ludźmi :D. Miałbym małą prośbę. Biorę udział w konkursie men mag, w którym należało nakręcić filmik o sporcie, ja nakręcilem o moim, mianowicie o armwrestlingu. Teraz prośba do was. Moglibyście wspomóc i dać głos na mój filmik w tym linku http://meskimagnez.p...tkim z góry :D

Pisze armwrestler amator :)
  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Nie żebym się znał, ale całkiem fajny dobór muzyki. Masz mój głos. Napisz w zamian w jaki sposób trenujesz i czy wykorzystujesz coś z kalisteniki ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
armWRESTLER

armWRESTLER

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
Nie mam doskonalego planu. Staram się ćwiczyć tak. 4 razy w tygodniu siłownia ćwiczenia głównie pod kontem armwrestlingu na daną partie. Jeden dzień trening techniczny ze sparing partnerem przy stole. Tak wykorzystuje. Głównie podciagnie na drążku oraz pompki na poreczach :) podciągania jest bardzo korzystne dla nas ponieważ konty przy tym ćwiczeniu są podobne do tych jakie musimy zachować podczas walki przy stole.
  • 0

#4
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Jeśli już opanujesz dobrze zwykłe podciąganie, co myślę powinno być, może nie celem, ale przy odpowiednim treningu siłowym powinno nastąpić to warto iść dalej i progresować to podciągania jednorękiego, samo wiszenie na jednej ręce (ugiętej) jako praca izometryczna napewno da dużo siły, a także wytrzymałości siłowej, która w arm restlingu jeśli się nie mylę jest równie ważna co siła maksymalna :)

 

Głos oddany, czas poświęcony na obejrzenie filmiku nie był czasem zmarnowanym więc głos oddany :)


  • 0

#5
armWRESTLER

armWRESTLER

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
Podciąganie jedna reka jest jednym z moich celów, ponieważ tak masz rację że bardzo dużo da to ćwiczenie. Wytrzymałość jest bardzo ważna. Dziękuję za poświęcony czas :) jestem otwarty na pytania co do armwrestlingu, jestem amatorem ale co nie co mogę powiedzieć :)
  • 0

#6
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Powiedz jaką wagę przykładasz do ćwiczeń izolowanych w stosunku do wielostawowych i czy sesje są typowo siłowe czy mieszasz ze sobą różne bodźce by kształtować kilka cech motorycznych.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych