Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pas obciążeniowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Wiecie może gdzie w internecie można kupić łańcuch i karabińczyk do pasu obciążeniowego? Bo mam już jeden i mam też kamizelke 30 kg. ale 30 kg. to za mało już dla mnie, a pas ten co mam jest niewygodny i będę robił swój. :P
  • 0

#2
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów
Idz do najblizszego budowlanego sklepu, bedziesz mial lancuchow i agrawek do wyboru do koloru ;)
  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Dobre pytanie, podpinam się - co polecacie w ramach takiego pasa? Co kupić, jak zamontować itp. Było to już na forum ale odświeżyć informacje nie zaszkodzi.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
deLuxe

deLuxe

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 142 postów

Do tego kupcie sobie izolację do rur z pianki i się nie będą wam oczka wbijały :D


  • 0

#5
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Właśnie izolację piankową do rur już mam, teraz tylko łańcuch i karabińczyk i jazda z większym ciężarem! Bo teraz jak zakładam 40 kg. to odczuwam ból w miejscu w którym opina ciało. A z tą izolacją jak patrzyłem to zero bólu, dźwigałbym aż miło. :D Wolałbym kupić jakiś na necie porządniejszy, bo nie chcę żeby mi rdzewiał i się rozlatywał. :P


  • 0

#6
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów
Mozesz przeciez kupic nierdzewny ;)
Albo kup sobie linke syntetyczna, moja ma kolor niebieski, chyba 6mm srednicy i 500-600kg wytrzymalosci na zerwanie :D i kosztowala cale 2zl/metr :D
  • 0

#7
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość
Ja tam stary pasek od spodni zakladam oplatam lancuchem i spinam lancuch karabinczykiem.

Dobrze że wspomnieliscie o tej izolacji piankowej bo się łańcuch wżyna w krocze i w hollow z coraz wiekszym ciezko robic.
  • 1

#8
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Ja gam biere pas kulturystyczny w dziury wkładam sznurek. Po tem przez dziury od talerzy przekładam ten sznurek i wiąże na supeł xD kolega tak robił dipy z 30 kg i ani drgnęło. Z tym że trzeba użyć trochę krzepy w zawiązanie tego ( na pewno nie tyle co w zawiązanie buta ). żeby nie poleciało nam w czasie ćwiczeń. Ale jak ktoś chce już brać powyżej 40 kg nie polecam xd
Prawdziwa patologiczna silka u mnie :D
  • 0

#9
Eratoo

Eratoo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 135 postów
  • LokalizacjaNamysłów
Taka podpowiedź do podciągania z obciążeniem- zamiast trzymać ciężar z przodu to dajcie do tyłu. Łatwiej zachować hollow i nie ma nieprzyjemnych problemów z klejnotami %)
  • 1

#10
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Taka podpowiedź do podciągania z obciążeniem- zamiast trzymać ciężar z przodu to dajcie do tyłu. Łatwiej zachować hollow i nie ma nieprzyjemnych problemów z klejnotami %)


Mi troche niewygodnie z tyłu caly czas.
  • 0

#11
Eratoo

Eratoo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 135 postów
  • LokalizacjaNamysłów
"Suck it up!" Jakby to Rippetoe powiedział 😉
  • 0

#12
Arekg

Arekg

    Arek

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaToruń
Ja łańcuchy kupiłem na złomowisku. Wychodzi dużo taniej niż w budowlanym

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka
  • 0

#13
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość
Ja od dziadka z obory wzialem łańcuch, troche mi go skrócił i jest chyba najtaniej a wlasciwie i tak wyszedlem na zero.
  • 0

#14
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Pas zrobiony, jest ekstra, dokładam nawet po 50 kg. i nic nie boli i nie wbija się w plecy. :P Polecam. ;)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych