Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Suplementacja przed zawodami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Wiecej nie dam w zyciu masła i oleju kokosowego do mlynka 300ml z ziarnami kawy i laska cynamonu, musialem wody dolewać, nic nie dało, laska cynamonu nie zmielila mi sie, a ziarna tylko częściowo.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#22
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Wiecej nie dam w zyciu masła i oleju kokosowego do mlynka 300ml z ziarnami kawy i laska cynamonu, musialem wody dolewać, nic nie dało, laska cynamonu nie zmielila mi sie, a ziarna tylko częściowo.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

O kurde, ja to najpierw zaparzam normalnie kawę przez filtr, kawa sobie już wtedy kapie na masło, które się rozpuszcza (wszystko prosto do młynka) i na końcu kakao. Po chwili od włączenia robota wszystko jest idealnie gładkie i nawet ładna pianka.


  • 0

#23
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL


Wiecej nie dam w zyciu masła i oleju kokosowego do mlynka 300ml z ziarnami kawy i laska cynamonu, musialem wody dolewać, nic nie dało, laska cynamonu nie zmielila mi sie, a ziarna tylko częściowo.


Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka


O kurde, ja to najpierw zaparzam normalnie kawę przez filtr, kawa sobie już wtedy kapie na masło, które się rozpuszcza (wszystko prosto do młynka) i na końcu kakao. Po chwili od włączenia robota wszystko jest idealnie gładkie i nawet ładna pianka.


No faktycznie, nie mam dużego doświadczenia z kawami, od niedawna pije kawę, mógłbyś wskazać na jakieś stronie sklepu jaki masz dokładnie zaparzacz?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#24
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

No faktycznie, nie mam dużego doświadczenia z kawami, od niedawna pije kawę, mógłbyś wskazać na jakieś stronie sklepu jaki masz dokładnie zaparzacz?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka

Właśnie nie mam nawet zaparzacza, też od niedawna piję kawę :)

Mam coś takiego 

https://www.google.p...JHjB5yNTnFlblM:

W to wkłada się papierowe filtry, do których wsypuję kawę mieloną. Potem zalewa się to wrzątkiem i trzeba poczekać kilka minut aż spłynie.

Od razu kawę przez ten filtr spływa mi do młynka w którym czeka już masło i kakao, zanim zleci całość kawy (do pełna ok 280 ml młynka) masło jest zazwyczaj całkowicie rozpuszczone, zakręcam i wkładam do robota na full obroty na kilkanaście sekund. Cały proces trwa nie więcej niż 10 minut.


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych