Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Systema Luko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Siema. Ostatnio przez przypadek trafiłem na stronę byłego użytkownika tego forum " Luko ". Przekazał nam tutaj sporo wiedzy.
Warto zerknąć na jego stronę. Można sporo się dowiedzieć. Tym bardziej jak kogoś bardziej interesuje trening od strony psychologicznej.

https://lukaslukoblog.wordpress.com/
  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Podsyłałem nieraz jego stronkę, Luko sam dość dawno temu mówił że zakłada pewnego rodzaju bloga na fejsie i że został ambasadorem OS w Polsce. Jednak dobrze że jeszcze raz podrzuciłeś, może ktoś skorzysta.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
kucek

kucek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 51 postów

Kurde, nigdy nie widziałem jego stronki. Dzięki na linka. Słyszałem, że miał kiedyś na na Facebooku coś z OS Polska, ale niestety jak chciałem zerknąć to już strona nie istniała. Wiadomo coś o działającej społeczność OS Polska?


  • 0

#4
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Nie ma. To była po prostu stronka Luko. Teraz jest właśnie Systema Luko.


  • 0

#5
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Przeczytałem jego teksty i nareszcie dobrze się je czyta ( przynajmniej dla mnie ), widać że spokorniał trochę, nabrał ogłady i wreszcie ma swój styl, wczesniej był dla mnie takim Tsatsouline bis.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych