Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

mam pytanie w sprawie diet tłuszczowych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Hudino

Hudino

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 42 postów
  1. Wiek - 14
  2. Płeć - M
  3. Wzrost i waga - 171 cm 60 kg
  4. Rodzaj i intensywność aktywności fizycznej w przeciągu ostatnich dwóch lat - 2 miesiące basenu, pół roku siłowni ale bez większych efektów ponieważ wtedy się odchudzałem
  5. Wszystkie kontuzje, których doświadczyłeś/aś w przeszłości - brak
  6. Odpowiedź na pytanie: Czy przeczytałeś/aś pigułkę wiedzy? (Tak lub Nie) - tak
  7. Cel treningowy (siła, wytrzymałość, sylwetka, gibkość, pozycje statyczne)  - sylwetka,siła i ogólna sprawność
  8. Czas jaki możesz poświęcić na treningi:4-6 h tygodniu                                                                                                                                             Witam mam pytanie odnośnie diety jaką stosować przy kalistenice w moim wieku (14). Czy diety niskowęglowodanowe (np.Paleo lub poprostu mało weglowodanów dużo tłuszczy) i ketogenne (np.atkinsa) są dobre w moim wieku proszę o odpowiedz lub doradzenie jak jeść żeby zachować niski poziom tkanki tłuszczowej 

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych