Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Droga do siły

początkujący kalistenika siła

  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Dandan

Dandan

    Member

  • Użytkownik
  • 21 posts
Witajcie,zakładam ten dziennik ponieważ chcę monitorować swoje postępy, ćwiczyłem już wcześniej trochę z różnymi przerwami jednak nie miałem żadnego konkretnego planu..poprostu gdy przeczytałem coś o podciąganiu pokojach itp.robiłem to na "pałe" bez jakiegokolwiek przygotowania, oczywiście to nic nie dało dlatego postanowiłem zacząć od nowa, tym razem od podstaw,jest to w pewnym stopniu zmodyfikowany plan "skazanego na trening " o którym zapewne wielu słyszało. Ale do rzeczy

Wiek:19
Waga:75
Wzrost:187

Bliższe cele:
3 podciągniecia nadchwytem
5 podchwytem
Różne wariacje pompek po 10 powtórzeń
Pistolety 5 na noge
Handstand

Dalsze cele:
Muscle-up *.*


ŚRODA:
Tak więc prezentuje się to tak:
Australiany na domowej roboty TRX: 5x5
Pompki z rękami wyżej: 2x10
Pompki na kolanach wąsko: 4x5 (śmiech na sali)
zwis na drążku: 30sec/20sec/10sec

Dodam jeszcze coś na brzuch,nóg dziś nie ćwiczyłem.. 2 dni temu robiłem przysiady i wykroki po 3 serie aż do wyczerpania,jeszcze dziś czuje zakwasy :D


Zamierzam stopniowo dodawać powtórzeń do każdego cwiczenia, będe wplatal rowniez negatywy na drążku ale to w późniejszym czasie,na chwilę obecną chce wzmocnić ścięgna i stawy.
W dni nie treningowe rozciąganie i stanie na rękach (a raczej próbowanie) :)

Z chęcią wyslucham waszych opinii :)
  • 0

#2
Dandan

Dandan

    Member

  • Użytkownik
  • 21 posts
PIĄTEK:
Przysiady:10/12/10/10
Krzesełko:25sec/20sec/25sec
Australiany na TRX:5/5/5/5/5
Pompki z rękami na podwyższeniu: 10/10/10
Pompki na kolanach:5/5/5/5/5
Negatywy nadchwytem:1/1/1/1/1 (małymi krokami do celu ;) )

Troche skróce ten trening albo rozłoże na różne dni bo zajął mi grubo z godzinę i 10 minut :) Biorąc pod uwagę przerwy 2 min między ćwiczeniami i 1 min między seriami :D
  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: początkujący, kalistenika, siła

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users