Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Testy gimnazjalne 2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość
Cz pisze ktos od jutra, oprócz mnie na forum testy? :D
  • 0

#2
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Ja. Mam nadzieję że nie zrobię z siebie tego:

https://m.youtube.co...h?v=wNBc8xIht-U

:D
  • 0

#3
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Ja. Mam nadzieję że nie zrobię z siebie tego:

https://m.youtube.co...h?v=wNBc8xIht-U

:D

 

Myślę, że aż taki tępy jak oni nie jesteś i trzymasz jakiś poziom. :]

 

Tak wogóle to z matmy stawiam na 60-70%, polski 50-60%, historia i wos 50-60% , a przyrodnicze z 60% może się uda.

 

A jak myślisz, jak u ciebie będzie? :P


  • 0

#4
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Nie man pojęcia xD
Na pewno nadrobię wszystko polskim. Na próbnych mialem prawie z wszystkich minimalnie powyżej 50% albo minimalnie niżej natomiast z polaka 90% :D
A najlepsze jest to że nie lubię za bardzo polaka. Może wynika to z tego że mam nauczyciela który za przeproszeniem pier... o niczym przez 1- 2-3 h ( w czwartki mam z nim 3 lekcje- 2 polaki 1 wychowawcza ) i nie chce mi się tego słuchać xD
  • 0

#5
warrumin

warrumin

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 195 postów
Panowie, co tak nisko mierzycie? ;) Te testy są naprawdę proste, a niektóre pytania wręcz obrażają uczniów pod względem poziomu :P Jestem pewien, że średnia procentowa z wszystkich testów będzie u was wynosiła koło 75% :) Powodzenia! A tak swoją drogą co po gimnazjum wybieracie? Liceum? Technikum? Zawodówka? A może do roboty? :D
  • 0

#6
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Panowie, co tak nisko mierzycie? ;) Te testy są naprawdę proste, a niektóre pytania wręcz obrażają uczniów pod względem poziomu :P Jestem pewien, że średnia procentowa z wszystkich testów będzie u was wynosiła koło 75% :) Powodzenia! A tak swoją drogą co po gimnazjum wybieracie? Liceum? Technikum? Zawodówka? A może do roboty? :D


Ja do technikum się wybieram . :)


  • 0

#7
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Ja dopiero zacznę planować po otrzymaniu wyników z testów. Nie ma co teraz za bardzo planować bo jeszcze muszą mnie do tej szkoły przyjąć. Ale chciałbym do liceum wojskowego. :)
  • 0

#8
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

:D

 

I jak tam chłopaki testy?


Użytkownik Clyde edytował ten post 19 kwietnia 2016 - 13:36

  • 0

#9
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Easy :)

Załączony plik  C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images(1).jpg   9,88 KB   20 Ilość pobrań

A oni uratowali życie połowie gimnazjalistów xD

Załączony plik  C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images(2).jpg   7,26 KB   22 Ilość pobrań
  • 0

#10
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów
Jak ja zdawałem 3 lata temu to też walnęli nam charakterystykę zamiast rozprawki, ale dzięki temu wy mogliście się tego spodziewać, lepiej Was nauczyciele przygotowali, przed moimi testami chyba 9 lat z rzędu była rozprawka :D
Tak czy siak, te testy to był pikuś, teraz za 2 tygodnie maturka :)
  • 0

#11
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Ta.. ja charakterystyke napisałem nie na temat, John Coffey :P

Z historii i wosu zajebiście mi poszło.

 

A jak matma i przyrodnicze?Bo mi beznadziejnie.


  • 0

#12
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Wylogowałem tego kolesia i skojarzyło się że był w filmie ( Zielona Mila ) w którym trafił do więzienia za niby zabójstwo dwóch dziewczynek ( chociaż zjawił się przypadkowo i chciał pomóc). Więc myślę że wolność była dla niego ważna , więc nie będzie tak źle:)
hista- wos słabo. A z Polaka wszyściutko bez żadnego problemu.

Z przyrodniczych słabo natomiast z matmy nawet dobrze jak na moje zdolności matematyczne :P
  • 0

#13
warrumin

warrumin

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 195 postów

Xiaoyum jak wygląda rekrutacja do liceum wojskowego? Jakie testy są najbardziej brane pod uwagę, sprawdzałeś? Módl się o to, żeby historia nie była wysoko punktowana skoro ci tak źle poszła :P A tak w ogóle co oznacza dla was dobrze/słabo? Słabo 50%, a dobrze 75%? :D

EDIT: A tak swoją drogą to zwykle nie trzeba mieć jakichś wygórowanych wyników, żeby trafić do takiego "zwykłego" liceum. Wydaje mi się, że to samo tyczy się wojskowego :)


Użytkownik warrumin edytował ten post 19 kwietnia 2016 - 18:01

  • 0

#14
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Xiaoyum jak wygląda rekrutacja do liceum wojskowego? Jakie testy są najbardziej brane pod uwagę, sprawdzałeś? Módl się o to, żeby historia nie była wysoko punktowana skoro ci tak źle poszła :P A tak w ogóle co oznacza dla was dobrze/słabo? Słabo 50%, a dobrze 75%? :D

EDIT: A tak swoją drogą to zwykle nie trzeba mieć jakichś wygórowanych wyników, żeby trafić do takiego "zwykłego" liceum. Wydaje mi się, że to samo tyczy się wojskowego :)

Kolega z średnią 3,0 się dostał do wojskowego bez problemów. Przyjmują każdego do większości szkół, ja o tym wiedziałem 2 lata temu i miałem pełen lajcik co do tych egzaminów, każdy się stresował, a ja sobie strzelałem na karcie odpowiedzi bo i tak mi nie zależało.
 :P


  • 0

#15
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Angol i wos ( i coś jeszcze ale nie pamiętam) będzie brany pod uwagę ( wos dobrze poszedł ale może max 4 zadania były z wosa a reszta to hista )
Co punktacji powiem tyle- nie chce sobie narobić wstydu :P jedynie chciałbym mieć tyle samo procent z polaka co na próbnych. Jednak Polski wbrew pozorom jest dosyć ważnym przedmiotem a że tak dobrze mi idzie to czemu by tego nie wykorzystać. Podobno każdy % się liczy. Przynajmniej ten przedmiot mi wychodzi. Lepsze to niż nic :P
  • 0

#16
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów

Kolega z średnią 3,0 się dostał do wojskowego bez problemów. Przyjmują każdego do większości szkół, ja o tym wiedziałem 2 lata temu i miałem pełen lajcik co do tych egzaminów, każdy się stresował, a ja sobie strzelałem na karcie odpowiedzi bo i tak mi nie zależało.
:P


Ja tak samo na pełnej wyjebce i ci będzie to będzie trudno :D 3 lata się opie... ti ci teraz nagle Bóg mi pomoże:)
  • 0

#17
warrumin

warrumin

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 195 postów

Angol i wos ( i coś jeszcze ale nie pamiętam) będzie brany pod uwagę ( wos dobrze poszedł ale może max 4 zadania były z wosa a reszta to hista )
Co punktacji powiem tyle- nie chce sobie narobić wstydu :P jedynie chciałbym mieć tyle samo procent z polaka co na próbnych. Jednak Polski wbrew pozorom jest dosyć ważnym przedmiotem a że tak dobrze mi idzie to czemu by tego nie wykorzystać. Podobno każdy % się liczy. Przynajmniej ten przedmiot mi wychodzi. Lepsze to niż nic :P

Z tym, że polski to ważny przedmiot to się nie zgodzę ;) U mnie zawsze był kiepsko prowadzony. Interpretacja istnieje tylko jedna, rodzaj lektur też jeden (czasem się lepsze lektury trafiały) i jeszcze to zadawanie absurdalnej ilości prac domowych... Według mnie wystarczy czytać książki, potrafić pisać po polsku bez błędów i umieć się wypowiadać, a te wszystkie rzeczy można nabyć bez lekcji języka polskiego :)

A co do wstydu z wyników to uwierz mi, że za kilka lat nie będziesz ich nawet pamiętał i dla nikogo nie będą się liczyć :) Ja sam miałem bardzo wysokie wyniki, ale tak jak wy podszedłem do testów na luzie, a liceum i tak wybrałem to "gorsze" mimo, że spokojnie dostałbym się do tych "lepszych". Nie żałuję swojego wyboru, bo trafiłem na naprawdę fajną klasę i nauczycieli (oczywiście z wyjątkami ^^) :)

  • 0

#18
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Wylogowałem tego kolesia i skojarzyło się że był w filmie ( Zielona Mila ) w którym trafił do więzienia za niby zabójstwo dwóch dziewczynek ( chociaż zjawił się przypadkowo i chciał pomóc). Więc myślę że wolność była dla niego ważna , więc nie będzie tak źle:)
hista- wos słabo. A z Polaka wszyściutko bez żadnego problemu.

Z przyrodniczych słabo natomiast z matmy nawet dobrze jak na moje zdolności matematyczne :P

 

Bardzo lubię "Zieloną milę" , właściwie oglądałem tylko film, ale wiedziałem że to jest ekranizacja książki. Miałem kurde szczęście Hehe

 

No to powodzenia na ostatnim egzaminie z angielskiego !


  • 0

#19
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

 

Z tym, że polski to ważny przedmiot to się nie zgodzę ;) U mnie zawsze był kiepsko prowadzony. Interpretacja istnieje tylko jedna, rodzaj lektur też jeden (czasem się lepsze lektury trafiały) i jeszcze to zadawanie absurdalnej ilości prac domowych... Według mnie wystarczy czytać książki, potrafić pisać po polsku bez błędów i umieć się wypowiadać, a te wszystkie rzeczy można nabyć bez lekcji języka polskiego :)

A co do wstydu z wyników to uwierz mi, że za kilka lat nie będziesz ich nawet pamiętał i dla nikogo nie będą się liczyć :) Ja sam miałem bardzo wysokie wyniki, ale tak jak wy podszedłem do testów na luzie, a liceum i tak wybrałem to "gorsze" mimo, że spokojnie dostałbym się do tych "lepszych". Nie żałuję swojego wyboru, bo trafiłem na naprawdę fajną klasę i nauczycieli (oczywiście z wyjątkami ^^) :)

 

 

Zgadzam się co do j. polskiego , ja uważam że wystarczy dobrze umieć pisać z ortografią i czytać, a te wszystkie jakieś poboczne rzeczy których jest sporo, niekoniecznie trzeba się ich uczyć np rozbiór zdań - na co to komu? :P


  • 0

#20
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Moim zdaniem ogólnie większość przedmiotów w szkole jest totalnie nie potrzebna. A przynajmniej niektóre rzeczy. Np. po co komu wiedzieć jak obliczyć prędkość ( fizyka ) albo jak wygląda spalanie całkowite alkanu ( chemia ), lub jak robić jakieś dziwne równania z matmy xD
Najbardziej przydatne przedmioty to :
Historia ( warto znać historię przynajmniej swojego kraju )
Geografia ( warto wiedzieć przynajmniej jakich mamy sąsiadów, gdzie znajdują się jakie kraje itd. )
Wos ( to moim zdaniem najprostszy ale bardzo ważny przedmiot- trzeba znać pewne prawa wchodząc w dorosłe życie)
EDB ( warto wiedzieć jak się zachować gdy mamy rannego towarzysza ).
Angol ( nim można posłużyć prawie we wszystkich krajach )
Co do Polaka również się z wami zgadzam. Chodziło mi o to że ten zryty przedmiot jest na wszystkich egzaminach maturach itd i jest " ważny" jak reszta bardzo " ważnych" tpyu matematyka, które bardzo przydają się w życiu codziennym ( sarkazm ) Bynajmniej tak mówił mój nauczyciel od Polaka ( z tym że on ma coś z głową)
:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych