Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Budowa placyku street workout Pilne !

trening plac treningowy siłownie ogrodowe budowa street workout Pomoc Porady drążek belki gdzie kupić?

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
padoskki

padoskki

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam, mianowicie chciałbym zbudować sobie placyk na dworze do street workoutu. Co chciałbym w nim mieć ?

Drążek oraz poręcze do dipów. Znaczy tak chciałbym tutaj sie was doradzić o parę rzeczy: 

-zakupiłem już drewniane belki grubości 15cmx15cm sztuk 6 : dwie belki wysokosci 3,50 m (metr wkopie w ziemie) oraz 4 belki 2.20(tu sie wkopie mniej). Są to sosnowe belki. Do zakupu potrzebuje jeszcze rurki stalowe i tutaj mam pytanie: jakie wybrać ? chciałbym coś dobrej dlugosci (2.5-3 metry, ponieważ te bele są grube i dosc wytrzymałe a wiadomo czym dluzsza rurka to trening fajniejszy(mozna duzo wariantów). Na necie wydziałem 2 typy mocowania: http://i280.photobuc...okolice dojade)

A drugie pytanie jest : ile powinny byc oddalone od siebie rurki w poreczach do dipów ? 

Montaż: wykopę doły dodam gruzu zaleje betonem- czy to wystarczy? Jakimi preparatami zabejcować? zeby to wszystko bylo zrobione na cacy i wytrzymało dlugie lata. Proszę o pomoc ! Zdjecia dodaje niżej. Takie cos jak jak dalem zdj nizej chcialbym miec. ( i gdzie takie mocowania kupic?) 

Załączone pliki

  • Załączony plik  drazek.png   955,52 KB   40 Ilość pobrań

  • 0

#2
pierzu

pierzu

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów
ja bym na twoim miejscu nawiercil otwory grubosci rurki w balach i podczas zalewania belek je wcisnal, belki zcisnac pasami zeby rurki nie wypadly i bedzie najlepiej, zeby rurka sie nie ruszala juz po montazu, trzeba zlapac ja jakims grubym wkretem, mysle ze bedzie tak ladniej wygladac
  • 0

#3
pierzu

pierzu

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów
najpierw zalewasz kotwy, aby do nich przymocowac belki
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trening, plac treningowy, siłownie ogrodowe, budowa, street workout, Pomoc, Porady, drążek, belki, gdzie kupić?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych