Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam. Kilka słow o mnie

kalistenika

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
ZetaTDW

ZetaTDW

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów

Witam.

Jestem nowy na forum. Nazywam się Adrian mam 23 lata. Cwiczyłem w życiu breakdance, siłownie, kung-fu.

Obecnie ćwiczę kalistenike i troche breakdance. Gdy chodzilem na siłownie maxymalnie ważyłem 78 kg przy 174cm wzrostu.

Teraz ważę 71kg. Dodam że od roku jestem weganem. Nie jem miesą i produktów pochodzenia zwierzęcego.

Gdy przeszedłem na weganizm złamałem sobię reke w nadgarstku. 9-10 miesięcy nie ćwiczyłem nic oprócz biegania. 

Waga spadła mi z 78 do 64 kg. Gdy reką juz doszła do minimalnej sprawności zaczałem ćwiczyć własnym ciałem.

W 2 misiące przytylem 6kg i moja sylwetka na prawdę mi się podoba. Może nie jestem tak duzy jak kiedyś ale o wiele lepiej się czuje. Gdyby ktoś pytał co jem. To głównie opieram swoją diete na owocach, warzywach, orzechach w małych ilościach, kaszach i płatkach owsianych oraz soczewicy. Przy czym 200g surowych warzyw owoców na każde 100g gotowanego jedzenia.

Trenuję tak.

Poniedziałek 

Drązek/ pompki (superserie)

Wtorek

Pompki na barki pod ścianą

biceps i triceps superserie

Sroda 

Nogi brzuch mostki 

Czwartek drazek/pompki

Piatek

Barki

Biceps triceps

 

sobota niedziela wolne 

Taki trening stosuję teraz. Ogólnie staram się zmieniać plany treningowe i ćwiczenia tak często jak czuję. Zwykle 2-3 tygodnie.

Codziennie biegam przed śniadaniem 15 minut rano.

To tyle o mnie no i pochwale się focią. ;))

Załączony plik  12823157_1008740829219301_38831532_o.jpg   72,19 KB   44 Ilość pobrań

 


  • 0

#2
Jarowic

Jarowic

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 159 postów

Siemasz ;) sylwetka bardzo fajna, estetyczna ;) Można zapytać jaki styl kung fu ćwiczyłeś?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kalistenika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych