Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pozycja kruka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Prime_Bull

Prime_Bull

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów

Hej. Moim jednym z celów na 2016 rok jest stanie na rękach, więc zacząłem progresję od pozycji kruka. To normalne, że nadgarstki dość mocno bolą na początku nauki? Może powinienem je jakoś wzmocnić? Na razie nie jestem w stanie wytrzymać 5 sekund.

 

PS

Przed krukiem robię oczywiście rozgrzewkę i w zależności od dnia treningowego robię go po pompkach lub podciąganiach. Zauważyłem, że trochę lepiej nadgarstki reagują po wcześniejszej pracy.


Użytkownik Prime_Bull edytował ten post 27 lutego 2016 - 00:43

  • 0

#2
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

mocno je rozgrzewaj a po treningu rozciągaj. jeżeli zaczynasz przygodę z hs to od siebie dodam abyś już zaczął robić sylwetki gimnastyczne


  • 1

#3
Prime_Bull

Prime_Bull

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów

Dzięki za odpowiedź! Dzisiaj próbowałem zrobić kruka i miałem wrażenie ogólnej poprawy, pewnie po około miesiącu powinno iść gładko zrobić ;) A sylwetki gimnastyczne to dobry pomysł, zastanawiałem się wcześniej co by tu zmodyfikować w treningu, aby wzmocnić ciało do hs.


  • 0

#4
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

jeszcze możesz na yt zobaczyć handstand challange na kanale gymnastic bodies. masz tam jedno ćwiczenie na każdy dzień :)


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych