Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak zmienic ustawienia wyswietlania forum?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Jak w temacie, wczesniej mialem widok taki, ze widac bylo w kazdym dziale ostatnie tematy i ostatnie wypowiedzi teraz mam taki opis np dzial

 

Literatura  Książki warte polecenia 353 tematów 3379 odpowiedzi

Odżywianie Co jeść, by trening przyniósł lepsze efekty 394 tematów 7248 odpowiedzi

 

A wczesniej mialem, ze widac bylo ostatni temat w dziale i autora ostatniego posta. Niby nic nie zmienialem ale tak mi sie ktoregos dnia ustawilo i nie moge znalesc gdzie jest to w ustawieniach zeby zmienic z powrotem

 

Nie widze tez listy zalogowanych uzytkownikow.


Użytkownik Salute! edytował ten post 23 lutego 2016 - 13:37

  • 0

#2
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce
Daj screenshota. Nie przestawiło Ci się na mobilną wersje?
  • 0

#3
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Wyglada to tak jakbym byl niezalogowany, chociaz jestem. Przejrzalem ustawienia ale nie moge tego namierzyc jak to ustawic. Powinny byc aktualne tematy i miniaturki po prawej a nie napisy ile tematow i odpowiedzi

063bfabe3d95.png


Użytkownik Salute! edytował ten post 24 lutego 2016 - 11:33

  • 0

#4
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Usuń może pliki cookie :)

 

aWCGpPv.png?1


  • 0

#5
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Jest to o tyle dziwne, ze na roznych przegladarkach i roznych komputerach mam to samo, wiec to raczej nie ciasteczka. A jak zalozylem sobie na probe jakies konto to mam w nim wszystko jak nalezy. A tutaj nie widze listy zalogowanych ani ostatnich tematow, nawet niezalogowani widza liste userow.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych