Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mój filmik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Pawel Gie

Pawel Gie

    fizjoterapeuta

  • Użytkownik
  • 61 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Piszę już na tym forum od jakiegoś czasu, więc wypadałoby pokazać trochę swoich skromnych umiejętności. Złożyłem mały filmik z ujęć, które nagrałem na treningach jeszcze w 2015r. i na początku tego roku. Zapraszam do oglądania ;)


  • 1

Blog o kalistenice i zdrowym stylu życia.

http://pawelgie.blogspot.com


#2
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Flaga ładnie jak dla mnie. HSPU już ci wchodzi? 


  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jaki staż miałeś przy nagrywaniu tego filmiku? Co jest Twoim aktualnym celem?

 

Nagranie fajne, możesz wrzucać takie częściej. Proponowałbym robić HSPU brzuchem do ściany.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
Pawel Gie

Pawel Gie

    fizjoterapeuta

  • Użytkownik
  • 61 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Jaki staż miałeś przy nagrywaniu tego filmiku? Co jest Twoim aktualnym celem?

 

Nagranie fajne, możesz wrzucać takie częściej. Proponowałbym robić HSPU brzuchem do ściany.

 

Trenować zacząłem w marcu 2014r. nagrania pochodzą z wiosny i lata 2015r. (flaga na znaku, pompki z klaśnięciem o górną część ud), tej zimy (pompki na jednej ręce na sniegu) oraz dosłownie paru dni przed wypuszczeniem tego filmiku (waga na łokciach na stojaku dla rowerów, wznosy nóg i hspu).

 

Robiłem pompki tak, że opierałem sobie nogi na jakimś podwyższeniu, ale pełnych HSPU stojąc na rekach brzuchem do ściany jeszcze nie próbowałem, poeksperymentuję z tym ćwiczeniem na najbliższym treningu, dziękuję za sugestię. Moim obecnym celem jest zwiększanie siły maksymalnej, do tego lata chciałbym już mieć pistolet, pompkę na jednej ręce z nogami opartymi na podwyższeniu tak, żeby ciało było pod kątem 45* do ziemi albo i lepiej i jakby dało radę to muscle up, chociaż przy 194cm wzrostu i 100kg wagi to może być ciężko ;)

 

Miło, że podobał Ci się filmik, powoli zbieram materiał na kolejny, ale nie chcę obiecywać że wypuszczę go raz raz, bo nie chcę nagrywać byle jak byle czego, tylko żeby to jakoś wyglądało ;)


Użytkownik Pawel Gie edytował ten post 10 lutego 2016 - 00:25

  • 0

Blog o kalistenice i zdrowym stylu życia.

http://pawelgie.blogspot.com


#5
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

o kurde! nie wiedziałem, że ważysz 100-wkę...Tym bardziej szacunek bo nie oszukujmy się- to są ćwiczenia z masą ciała więc im cięższy zawodnik tym trudniej, przynajmniej tak mi się wydaje ale jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi


  • 0

#6
Kisiel Na Kilogramy

Kisiel Na Kilogramy

    Kisiel Na kg

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • LokalizacjaPabianice

o kurde! nie wiedziałem, że ważysz 100-wkę...Tym bardziej szacunek bo nie oszukujmy się- to są ćwiczenia z masą ciała więc im cięższy zawodnik tym trudniej, przynajmniej tak mi się wydaje ale jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi

Dobrze Ci się wydaje. :)


  • 0

#7
Pawel Gie

Pawel Gie

    fizjoterapeuta

  • Użytkownik
  • 61 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Trwający około 30 - 40 minut trening w Parku Szczęśliwickim w Warszawie po dłuższej przerwie od kalisteniki na rzecz machania sztangielką. W sumie zrobiłem 114 powtórzeń wszystkich ćwiczeń. Nie wybierałem ujęć do filmiku tylko dałem wszystko jak leci - stąd np. sceny, gdzie łeb mi ucięło lub widać fragment plecaka, na którym ustawiłem aparat - nie miałem nikogo kto by mi nagrał i musiałem kombinować jak się da z ustawieniem aparatu ;)


  • 0

Blog o kalistenice i zdrowym stylu życia.

http://pawelgie.blogspot.com





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych