Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Laska z nadziejami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
Tysonek0

Tysonek0

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 85 postów
Zaistniala taka sytuacja, ze moja bliska koleżanka narobiła sobie duże nadzieje w związku ze mną. Ja tez nie jestem lepszy bo na jednej imprezie doszło do pewnych kontaktow(lecz tych nie najgłębszych) i byłem ostatnio z nią w kinie. Powiedziałem jej wczoraj przez fb, ze jednak nie możemy byc razem ponieważ nie jestem gotowy na takie rzeczy i jestem szczeniakiem :D Myślałem, ze wszystko załatwione a dzisiaj jej przyjaciółka napisała do mnie, ze ona płacze i po co narobiłem jej nadziej. Plz pomóżcie, wiem ze nie to forum, ale co robic? :P
  • 0

#2
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Haha chłopie to nie forum i nie ta tematyka :D wiem że jest to off- topic ale bez przesady. Daje sobie jaja uciąć że są setki forum o tej tematyce i jakbyś chciał to byś na pewno znalazł. :)

PS: Naważyłeś piwa to teraz je wypij i nie zadawaj głupich pytań na forum:)
  • 0

#3
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Haha chłopie to nie forum i nie ta tematyka :D wiem że jest to off- topic ale bez przesady. Daje sobie jaja uciąć że są setki forum o tej tematyce i jakbyś chciał to byś na pewno znalazł. :)

PS: Naważyłeś piwa to teraz je wypij i nie zadawaj głupich pytań na forum:)

 

Na innych "forach" nic nie znajdzie, czytałem niektóre komentarze z nich i wierz mi, nie tędy droga.

 

PS. Nie ma głupich pytań (uprzedzam pytanie, nawet to o tramwaj nie jest głupie). Są tylko bezmyślni odpowiadający...

 

Zaistniala taka sytuacja, ze moja bliska koleżanka narobiła sobie duże nadzieje w związku ze mną. Ja tez nie jestem lepszy bo na jednej imprezie doszło do pewnych kontaktow(lecz tych nie najgłębszych) i byłem ostatnio z nią w kinie. Powiedziałem jej wczoraj przez fb, ze jednak nie możemy byc razem ponieważ nie jestem gotowy na takie rzeczy i jestem szczeniakiem :D Myślałem, ze wszystko załatwione a dzisiaj jej przyjaciółka napisała do mnie, ze ona płacze i po co narobiłem jej nadziej. Plz pomóżcie, wiem ze nie to forum, ale co robic? :P

 

Najlepiej z nią po prostu pogadaj. Ale nie przez fb, gg czy jakiś inny badziew bo to dopiero jest głupie i szczeniackie. Zaproś ją na kawe/herbatę/soczek czy co się tam teraz pije. Może coś z tego wyjdzie, może nie ale na pewno Wam obojgu będzie przez takie spotkanie lżej.


  • 1

#4
Tysonek0

Tysonek0

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 85 postów

Dzieki za rady. Własnie co do forum to patrzyłem juz na wiele takich, lecz tam jest pełno trolli i innych żartownisiów gdzie nie da się wyciagnac zadnej merytorycznej odpiowiedzi :P

 

No Chyba się spotkam z nią na osobnosci i sb pogadamy o zaistniałej sytuacji, po prostu szukałem lekkiego wsparcia od was :)


  • 0

#5
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Lajtowo, porozmawiaj z nią w cztery oczy. Może się wydawać trudno, ale jak będziesz szczery i powiesz wszystko bez owijania w bawełnę to będzie lepiej. Może po prostu źle odebrała znaki od Ciebie i stąd ta nadzieja? 


  • 0

#6
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Dokładnie, nie ma innego rozwiązania niż rozmowa w 4 oczy. Powodzenia :)


  • 0

#7
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Szczerość to podstawa. Powiedz co myślisz i niech się dzieje wola nieba, bo z nią zawsze zgadzać się trzeba :)


  • 0

#8
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

stary ja nic nie radzę ale warto spróbować, co się ma dziewczyna męczyć:) jak nie wyjdzie to nie wyjdzie ale chociaż próbowałeś przecież nikt ci się nie każe od razu hajtać:)


  • 0

#9
Tysonek0

Tysonek0

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 85 postów

No, już zadecydowałem. Spotkam się z nią, dam jej kwiaty i przeproszę ją za wszystko, i spróbuję wszystko odwrócić tak byśmy się zeszli :P Dobra, temat do zamknięcia, to nie jest forum do takich osobistych spraw. Dzięki za wszystkie rady :D


  • 0

#10
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Zawsze możesz być jej najlepszym kolegą/przyjacielem.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#11
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Ja odradzam ten krok:D


  • 1

#12
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Również. Nie będzie to dobre rozwiązanie dla jednej i drugiej strony.


  • 0

#13
Tysonek0

Tysonek0

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 85 postów

Szczerze, sam podjąłem pewne kroki by ją poderwać, te kino i inne. Lecz przez chwile naszły mnie te porąbane myśli, nie wiem jakby niezrównoważenie psychiczne czy rozdwojenie jaźni albo to był po prostu strach przed związkiem :P Zobaczymy co z tego będzie, jak chcecie mogę wam potem zdać relację :D


  • 0

#14
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Kino to najgłupszy sposób na randkę. Zero kontaktu wzrokowego, wzajemnej interakcji, żadnej rozmowy. Całkowity bezsens i nigdy nie zrozumiem skąd wziął się trend - randka=kino. To taka rada na przyszłośc. ;) 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych