Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mała przemiana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Siatkarz95

Siatkarz95

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
Witajcie mam 20 lat i tręnuję kalistenikę 4 miesiące, zacząłem pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Chciałbym się z wami podzielić zdjęciami, które robiłem po każdym kolejnym miesiącu. Nie trzymam żadnej konkretnej diety. Staram się tylko jeść zdrowo i dużo, bez śmieciowego jedzenia typu chipsy, frytki, cola itp. Z chęcią poczytam opinie te pozytywne jak i negatywne :)

Wzrost:185 cm
Waga przed rozpoczęciem : 71 kg
Waga obecna: 80kg

Zamiesczam kilka zdjęć odpowiednio od pierwszego, czyli przed trenowaniem aż do teraz czyli 4 miesiąca.


Dorzucam jeszcze jedno foto po 2 miesiącach, bo tam mi umknęło

Załączone pliki


Użytkownik Dom1nus edytował ten post 03 stycznia 2016 - 13:12

  • 0

#2
zip

zip

    Iron Body

  • Moderator

  • 177 postów
Ładny progress
  • 0

#3
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość
O kurra jakie nogi wielkie!
:P
  • 0

#4
Siatkarz95

Siatkarz95

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

taka perspektywa zdjęcia :D. Chociaż ogólnie nogi mam dobrze zbudowane bo od 7 lat gram w siatkę :P


  • 0

#5
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Nie mogę sie doczekać jak będziesz wyglądać za kilka lat. Życzę wytrwałości i ciągłej motywacji w dążeniu do celu, a jeżeli napotkasz na problem abyś z buta wjechał w niego i go pokonał. Ładna przemiana jak na 4 miesiące jest widać. Trzymaj się ;) !

 

A dodam cos jeszcze. Jak dla mnie to troche z tymi kilogramami coś namieszałeś lub z czasem 4 miesięcy. Mam 17 lat, 1.85cm i waże 73,5kg a budowe no nie wiem, ale chyba mam większą startowałem półtora roku temu z takiej samej sylwetki jak ty.


Użytkownik Ceglaasty edytował ten post 09 stycznia 2016 - 23:51

  • 0

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 


#6
xPatrykk

xPatrykk

    [Prime Сasual Dating Real-life Girls]

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • LokalizacjaLondon
Piękny progres, wytrwałości! :)
Pochwalisz się jaki stosowałeś plan? :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik xPatrykk edytował ten post 08 stycznia 2016 - 01:03

  • 0

#7
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Jeśli to faktyczny progres tylko po 4 miesiącach to jak najbardziej gratulacje jednak ani po sylwetce nie widać, a i mało prawdopodobne trochę wydaje się, że nabrałeś 9kg czystej masy mięśniowej (bo tłuszczu nie widać) w 4 miesiące. Na pewno nie pomyliłeś się z tymi kg tudzież czterema miesiącami tudzież, że tylko ćwiczysz kalistenicznie? :)


  • 0

#8
Siatkarz95

Siatkarz95

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

Wiesz co Merfi, mogłem się pomylić o max 2 kg. Bo ważylem sie ponownie 3 dni później na innej wadze i wskazalo mi 73. Także możliwe że poprzednia waga mogła podać nieprawidłową liczbę. To fakt przyszło mi troche kg masy mięśniowej dzięki temu, że zmieniłem swoje nawyki żywieniowe i zacząłem bardzo dużo jeść produktów wysokobiałkowych. I zgadza się, te zdjęcia zamieściłem z 4 miesięcznej pracy


Użytkownik Siatkarz95 edytował ten post 14 stycznia 2016 - 18:45

  • 0

#9
Siatkarz95

Siatkarz95

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

@ Ceglaasty dzięki za miłe i motywujące słowa. Przejrzałem Twoją przemianę i też musze Ci pogratulować świetnych efektów! Życzę powodzenia w dalszym rozwoju !


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych