Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Film na zakończenie 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
majlo

majlo

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 200 postów
Siemanko, podrzucam wam kolejny filmik z moim udziałem na zakończenie 2015r. Oceniajcie lub hejtujcie ;)
  • 1

#2
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Niegodnym jest hejtowanie jakiejkolwiek aktywności prowadzącej ku lepszemu. :) 


  • 0

#3
KADE

KADE

    Member

  • Użytkownik
  • 23 postów

Zajebiście, co więcej można napisać? :) Ciśnij tak dalej!


  • 0

#4
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
No nieźle, jest moc :D codo hejtowania. Myślę że na takich forach nie doświadczysz tego, z tego względu że każdy użytkownik ma jakiś kontakt ze sportem, i szanuje drugiego człowieka za to co robi bi wie ile to pracy wymaga. Gorzej jest np. z youtube z tego względu że każdy tam przesiaduje. Nawet jak kompletnie sie nie interesuje sportem to i tak w jakiś sposób zawsze trafi na twój filmik. Zreszta już nie raz słyszałem wśród ludzi że tenowanie jest takie puste. Bo przecież tylko stajesz sie silnijeszy, masz lepsza sylwetkę, itd. i nic więcej. Tym czasem okazuje sie że osoby trenującego są 2x bardziej inteligentni od reszty społeczeństwa. Takie " tępe kosky " z siłowni mają takie pojęcie o odżywianiu, ludzkim ciele i jego funkcjonowaniu że zwykłym dla zwykłych ludzi taka wiedza jest nie do przyjęcia. Nie wiem czy tylko ja zauważyłem że trening poprawia wszystko, nie tylko mięśnie. W końcu trzeba być zdyscyplinowanym, zawziętym, upartym, wytrwałym żeby ciężko trenować kilka lat żeby osiągnąć swój cel ;)
  • 2

#5
majlo

majlo

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 200 postów
Dokładnie tak jak mowisz kolego!
  • 0

#6
DEYV

DEYV

    Instagram: deyv_pl

  • Użytkownik
  • 32 postów
gratulacje formy i zawziecia. co do hejtu - bedzie to robil zazdrosny i pamiętaj o tym. krzyz tylko byl z rękoma na zewnetrznej stronie kolek ale to wyczyn ktory jeszcze przede mna wiec tez zazdroszcze 😊

Wysłane z mojego 5015D przy użyciu Tapatalka
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych