Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kalisteniczni YouTuberzy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1
Cahir

Cahir

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów

Polecicie mi wartościowych youtuberów w temacie kalisteniki/ street workoutu? Szukam filmików nie tylko motywacyjnych, ale też z metodyką treningu, pomysłami na trening. Anglojęzyczni też mile widziani.


  • 0

#2
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Calisthenics i weight Training
Littlebeastringmworkout
Adam Raw
Kura workout ( polski )
Kalisteniczny.pl

Moim zdaniem najlepsze kanały z kalisteniki :)


Moim zdaniem są to najlepsze kanały
  • 0

#3
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Moim zdaniem najlepszy jest Daniel Vadnal - FitnessFAQs

 

https://www.youtube....ser/FitnessFAQs

 

Niedawno osiągnął całkiem ładne straddle planche, a nie jest malutki jak chociażby littlebeastm albo kura.


  • 0

#4
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Właśnie zapomniałem calkiem o nim :P ( zreszta pewnie jeszcze nie tylko o nim )

Ale jak dla cb Littlebeastm jest malutki to nie wiem naprawde masz coś nie tak z głową;)
  • 0

#5
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Jest niski - krótsza dźwignia - łatwiejsze niektóre elementy ;)


  • 0

#6
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Aaa myślałem w sensie że nie jest przypakowany :D to sorry ale dziwnie by to wyglądało jakby Ci chodziło o to że nie jest wielki w sensie przypakowany. Bo silny dzik z niego :)
  • 0

#7
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Ja bym polecił Życie na sportowo , nie ściśle kalisteniczny ale troche o kali też jest i po prostu bardzo fajny kanał, godny polecenia, taki bardzo szczery.


  • 0

#8
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Od siebie polecam Simonster Ata, Dominik Sky, Denis Minin, Al Kavadlo, Hannibal, Corey Hall, Brendan Meyers i Marcus Bondi. Wszystkoch oglądam także wiem co polecam. :)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
  • 0

#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Ja polecam ten kanał
Six abs shortcut

https://youtu.be/IP0qw_cOFAY

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#10
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Six Pack Shortcuts też oglądam, ale pisałem z pamięci i o nim zapomniałem. Zapomniałem napisać jeszcze o Vadim Oleynik i Andrei Kobelev, obydwaj to kozaki i można się od nich sporo nauczyć i zmotywować dzięki nim. A tutaj masz transformację którą ostatnio oglądałem - , coś mu w ten rok nie wierzę, ale i tak jeżeli trwało to dłużej to jest to przemiana bardzo na plus. Też muszę kiedyś wprowadzić sobie dobrą dietę i trzymać się jej przez pół roku przynajmniej i wtedy zobaczę o ile większe będą efekty w sylwetce. :P


Użytkownik Mateusz01 edytował ten post 22 grudnia 2015 - 22:29

  • 0

#11
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Six Pack Shortcuts też oglądam, ale pisałem z pamięci i o nim zapomniałem. Zapomniałem napisać jeszcze o Vadim Oleynik i Andrei Kobelev, obydwaj to kozaki i można się od nich sporo nauczyć i zmotywować dzięki nim. A tutaj masz transformację którą ostatnio oglądałem - , coś mu w ten rok nie wierzę, ale i tak jeżeli trwało to dłużej to jest to przemiana bardzo na plus. Też muszę kiedyś wprowadzić sobie dobrą dietę i trzymać się jej przez pół roku przynajmniej i wtedy zobaczę o ile większe będą efekty w sylwetce. :P


Załosne jest to we wszystkich tych przemianach, caly filmik to podciagniecia, pompki pozycje statyczne i 5 sekund treningu nóg.

Wydaje mi sie że przez BB ludzie zaczeli trenowac tylko na pokaz.
Nie wiem jak wy traktujecie trening ale ja napewno nie trenuje dla widowiska jak wielkie `BAR BROTHERS`
  • 1

#12
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Bar brothers to moim zdaniem jest jedna wielka organizacja co chce trzepać kasę na ludziach. Ostatnio jeden z BB ( Dania ) założył własną stronę gdzie sprzedaje swoje materiały wideo z różnymi treningami, poradniki jak zrobić ćwiczenie itd. Straciłem szacunek dla tych kolesi. Po prostu tak wykorzystywać ludzi którzy są ślepo zapatrzeni w nich i myślą że jak oni ułożą im plan to będą tacy jak oni. Zresztą podejrzewam że takie treningi jakie oni im oferują to nawet ja mógłbym wymyślić- tylko ja nie byłbym wiarygodny bo zrobiłem imponującej sylwetki :) podejrzewam że nawet moje trenigni były by bardziej zróżnicowane i dopasowane do inwidualnych predyspozycji. A co do ich filmików. Myślałem że tylko ja zauważyłem że każde ich filmiki z transformacją wyglądają tak samo- na poczatku smutna muzyczka w tle i jacy to oni byli chudzi, słabi nie mieli sił sie podciągać robić pompek itd. a za chwilę jak są 2 razy więksi i skaczą po drążkach jak małpy a nóżki mają jak dziewczynki. I te teksty w stylu " work hard Or go Home " " 100 % Natural " i prawie każdy z nich hejtuje siłownię. :) także ja już nie mam szacunku do BB. I uważam że miliom razy lepsza wiedze można zdobyć czytając książki o treningu :)
  • 0

#13
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

 

 

skaczą po drążkach jak małpy a nóżki mają jak dziewczynki. 

 

Mam nadzieję, że nie mowa o Novovicu, bo nogi ma jedne z lepszych ;)


  • 0

#14
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Mam nadzieję, że nie mowa o Novovicu, bo nogi ma jedne z lepszych ;)


Walic to czy to on nim ,czy nie o nim .
Fakt faktem jest że zarabiają ostro na ludziach którzy są naiwni.

I aktualnie mocno mnie wkur**** ich teksty typu no pain no gain.

Chodzi o to ze tych wszystkich filmikach typu motywacja z kali czy SW są tylko pare ledwo robionych przysiadów na jednej skoki czy cos byle jakiego . A reszta filmiku to podcoaganie pompki Muscle up i inne cwiczenia na góre ciala.
  • 0

#15
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Nie ważne jakie ćwiczenia pokazują, ważne, że mają siłę, super atletyczne sylwetki i zarabiają na tym. Ich plany są ukierunkowane głównie pod sylwetkę, ludzie są bardzo zawodoleni z ich rutynek i planów, więc nie rozumiem po co ta dyskusja...


  • 0

#16
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Jakby nie patrzeć SW to jedna wielka pokazówka. Przoduje w nim moda siłowniana czyli ważna klata i bic, reszta jest mało ważna. To samo co dotyczy przysiadów tyczy się również mostków, treningu karku. Większość skacza na drążku bez ładu i składu. Goście robiąc triki wyginają się w każdym możliwym miejscy, pytanie który pierwszy się złamie w pół. Równie dobrze moglibyśmy na drążki wpuścić szympansa, założę się, że pozamiatłby większością tych ziomków.

 

Oczywiście nie mam zamiaru nikomu ujmować siły czy umiejętności. Szanuję ich, czasem zerkam na nich z podziwem co jeszcze można wymyśleć. Ale jak dla mnie w tym wszystkim brakuje piękna prostoty, prawdziwej siły, pewnej subtelności. Pod tym względem piekna jest gimnastyka. Tam masz pokazać technikę, perfekcyjne wykonanie elementu. Tam na pierwszym miejscu są siła i dokadność, dbałość o szczegóły.

 

Tekstami w stylu no pain no gain nie należy się wogóle przejmować. Ja nie potrzebuję żadnej motywaćji do treningu, mam swoje cele, przychodzę do domu z pracy i robię swoje i mam w nosie BB, BS i wszystkie inne grupy. Jestem tylko ja i mój trening, a motywację jest dla mnie każde powtórzenie, które sprawia, że chcę więcej, każdy progres, który upewnia mnie, że warto robić to co robię bo dzięki temu jestem lepszy. Oczywiście czasem oglądam ich filmiki, ale z czystej ciekawości i tyle.

 

Co do pytania autora to atletan-x ma również dużo treningów kalistenicznych oraz oczywiście calistenicmovement.

 

 

Nie ważne jakie ćwiczenia pokazują, ważne, że mają siłę, super atletyczne sylwetki i zarabiają na tym. Ich plany są ukierunkowane głównie pod sylwetkę, ludzie są bardzo zawodoleni z ich rutynek i planów, więc nie rozumiem po co ta dyskusja...

 

Tylko pogratulować pomysłu, i że udaje im się zarabiać na życie swoją pasją.


  • 2

#17
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Naprawdę fajne, dobrze tak sobie pooglądać :)


  • 0

#18
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Nie ujmuje umiejętności ale, chciałem napomknąć, że w tym sporcie dzieje się to samo co w innych, ultra wyrzeźbieni chłopcy na drążkach to zazwyczaj cykle na testosteronie i clenbuterol :P


  • 0

#19
Gokuu

Gokuu

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów

Całkiem interesujący kanał

 

https://www.youtube....zmVwwKZyaFtNgBA


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych