Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Nowe wyzwania - propozycje ćwiczeń

nowe wyzwania wyzwania kalistenikapolska kalistenikapolska kalistenika nagrody ćwiczenia trening

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Witam,

chillaut zmontował ćwiczenia w taki sposób, jak macie jakies pomysły czy coś zmienić lub coś dodać, bo w niektórych punktach brakuje ćwiczeń, to piszcie i ruszamy z wyzwaniami :D

 

1) pompka 1rącz

2) pompki

3) podpór przodem gimnastyczny

 

2]

 

1) podciag w poziomce

2) podciaganie podchwyt

3) zwis jednorącz 1 + 2 reka

 

3]

 

1)pistolety

2) przysiady

3) krzeselko

 

4]

1) hspu

2) pompki tygrysie

3) stanie przy scianie na rr

 

5]

1) podciaganie w adv tuck froncie

2) podciaganie zwykle

3) adv tuck front

 

6]

 

1) dipy w krzeselku

2) waskie pompki

3) kruk

 

7]

1)wznosy nog

2) wznosy nog w staniu na glowie

3) zwis w l hang

 

8]

 

1) archer pompka

2) pseudo planche pushups

3) L sit

 

9]

 

1) Muscle up (tu moze byc jako 1 bo polaczenie 2 ruchow

2) zwis z broda na drazkiem

 

10]

 

1) wymyki

2) back lever

 

11] nie wiem na koniec roku może jakiś fristajl, subiektywna ocena poprzez repy czy cos, 60sek filmiku i pokaz co umiesz


  • 0

#22
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jak dla mnie Czillaut się spisał, proste rozwiązania są często najlepsze dlatego osobiście nie mam żadnych sugestii.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#23
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Jasne spisał się ! ale też każdy z użytkowników udzielających się tutaj dołożył swoją cegiełkę :) Tylko do 9 i 10 brakuje po jednym ćwiczeniu statycznym. Co dodać ?


  • 0

#24
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Jest statyk w 9 i 10 xD tylko jest po jednym dynamicznym bo są to trudne ćwiczenia i jakby nie patrzył łączą ze sobą kombinacje ruchów. Chceta to coś tam można dołożyć :P


  • 0

#25
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Też nie wiem czy jest sens coś dorzucać, w wymyku mamy ruch taki jak przy wznosach nóg no i podciąganie a w MU wiadomo - połączenie podciągania z dipami. 

 

Co do filmików instruktażowych to wszystkie ćwiczenia będziesz pokazywał, Czillaut?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#26
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Z tego co wiem to Orel planuje we Wrocławiu nagrywać pewnie na tej siłce co byliśmy na szkoleniu ? :P

Ja zbytnio nie dysponuję czasu ani pieniędzmi, żeby specjalnie tam jechać na nagrywki xd


  • 0

#27
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Miejsce jest mało istotne moim zdaniem, grunt żeby pokazać poprawność ćwiczeń ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#28
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Szkoda, że chillaut nie dasz rady przyjechać. Ale myślę że, Łukasz da sobie z tym radę jak najlepiej będzie umiał, resztę wszystkich wskazówek i opisów ćwiczeń podasz do odpowiedniego wyzwania i ćwiczenia :)

No to jak uważacie że, tam  w 9 i 10 jest ok to zostawiamy.

Chilli na nagrywkach będziemy wrzucać tekst ze wskazówkami co do techniki i wykonania ? czy już będziesz to pisał pod  danym filmem ?


  • 0

#29
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Super, już nie mogę się doczekać, ćwiczenia wydają się być ok, a nawet jakby przyszło coś zmienić to przecież wszystko odbywa się na przestrzeni miesięcy więc ostatecznie i podczas trwania wyzwań coś można jeszcze dopracować.
Ps. tak mnie jeszcze teraz naszło, że może dobrym pomysłem by było zrobić jakieś ograniczenie czasowe pomiędzy powtórzeniami, że np po wyproście ręki w pompce maksymalna przerwa przed kolejnym powtórzeniem to 5 sekund, bo inaczej w zwykłych przysiadach będzie można zrobić sobie po każdym powtórzeniu kilkanaście sekund stania i w ten sposób w nieskończoność robić, co o tym myślicie ?


Użytkownik Krzepki Paweł edytował ten post 26 stycznia 2016 - 19:54

  • 0

#30
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Krzepki, każde ćwiczenie będzie opisane przez chillauta, także na pewno będzie jasno określone zasady jak wykonywać dane ćwiczenie, też nie ma co za dużo kombinować ale zrobimy tak że, będą wszyscy zadowoleni ;)


  • 0

#31
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Ok, także tylko czekać :)


  • 0

#32
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

wiem że nie było tego w propozycjach ale może gdzieś tuck planche?? na tyle łatwe by każdy zrobił i na tyle trudne żeby długo nie utrzymać :)

 

Dlaczego nie ma klasycznych dipów?? wiem że są w krzesełku ale podciąganie jest normalne i to dwa rodzaje a jednego z najważniejszych ćwiczeń nie ma ??

 

A może jakieś podciąganie utrudnić o false grip??


  • 0

#33
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Hybrydo jutro już będą nagrywki, ale myślę że, do numer 10 - można dodać dipy, co o tym sądzicie ?


  • 0

#34
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Raczej nie zaszkodzi, można dorzucić, chociaż i tak jeszcze 10 miesięcy do tego wyzwania pozostało jeśli w tej kolejności będą co podane, ciekawe czy jeszcze na czasie coś się nie będzie zmieniało :).


  • 0

#35
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

będzie git :)


  • 0

#36
Szymaniak

Szymaniak

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 109 postów

Ciekawy jestem jak to będzie z MUpkiem, czy dozwolone bujanie się. Kiedy na oko będą filmiki / informacje?


  • 0

#37
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Ciężko, powiedzieć, jest trochę przygotowań przy tym. Jeszcze trochę to na pewno potrwa. Ale cierpliwości :)


  • 0

#38
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

mupek pewnie tak jak kiedyś. na dwie łapy więcej pkt niż na jedną. najwięcej pewnie będzie za MU na dwie łapy bez kipów


  • 0

#39
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Witam, Panowie i Panie (jeżeli w ogóle jeszcze jakieś tutaj uczęszczają, oprócz Justyny :D )... materiał do wyzwań jest już nagrany, teraz powoli montujemy wszystko, trochę to na pewno jeszcze potrwa i pewnie dopiero ruszymy z wyzwaniami wraz z nową odsłoną portalu KP (będzie tam specjalne miejsce na wyzwania). Tak więc, jeszcze trochę cierpliwości :)


  • 0

#40
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

W sumie żeby wystartować na okres letni jak będzie ciepło spoko opcja. Ważne, że jest postęp, powoli ale do przodu i będzie dobrze :). Chyba że owe "cierpliwości" każe nam poczekać do grudnia, ale też coś się wtedy wykombinuje :D. Bardzo jestem ciekaw ostatecznej formy tychże wyzwań.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowe wyzwania, wyzwania kalistenikapolska, kalistenikapolska, kalistenika, nagrody, ćwiczenia, trening

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych