Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Skok endorfin by Berkano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#21
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie
Dzięki Bejek, powiem Ci że próbowałem tych dipow i jest ogień - po treningu push ani jednego nie zrobiłem XD ale gdy nabiore więcej krzepy to właśnie je wrzucę po dipsach z obciążeniem i pompkach w treningu push. Siła!
  • 1

#22
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Hah, a widzisz? niby dip a trudny, no ja sobie trzaskam na treningu około z 50, chcę dojśc do poziomu że w serii będę 12 trzaskał i wrzucam z 15 kg ;p

Spróbuj jeszcze pompek angażujących triceps, przedramiona na bok, tylko ich nie kładź, tylko hamuj ruch cm przed ziemią i podnieś się, to poprawna pompka :D 


  • 0

#23
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Robisz zejście jak najniżej (dip)? 50 to fest jeżeli schodzisz do poziomu góry klatki piersiowej ( w sumie to ruch jak muscle up w fazie push ).

L-sit fajnie się z tym komponuje.

 

15/05 Legs + CORE

 

Rozgrzewka + 5x +66kg atg squat

+76kg x8 atg

+ 86kg x7 atg

+ 91kg x5 atg

+ 91kg x2 atg ( tutaj się zamyśliłem o zgrozo i za mocno opuściłem na dół ( usiadłem ) xD )

+ 66kg x10 atg

 

Obwód x4 - przerwy miedzy cwiczeniami -20sek, miedzy obwodami 2min:

wskoki na skrzynięx20

wznosy do v-sit leżąc x10

wycieraczki leżąc x16

Ławeczka rzymska x10

 

Na koniec 10min prób free HS + rozciąganie z gumą.


  • 0

#24
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Robię wąskiego dipa do dołu klatki na razie, 3 tyg temu go ogarnąłem więc jeszcze mam czas na progresje xd 


  • 0

#25
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

16/05 PULL

 

3x3 + 25.5kg Pull Ups ( ostatnie powtórzenie w 3ciej serii kuleje, ale zrobiłem trening w butach więc te 2kg więcej było :P )

 

Chin Ups L-SIT 8,7,7,6,5

Wide Pull Ups 5,5,5,5,3

 

AbWheel - 2x25

 

Rozciąganie z gumą.

 

Taki w sumie nijaki trening, zapomniałem o podciągnięciach eksplozywnych przed chinups'ami. Jestem ciekaw jak z progresją będzie odnośnie pullupów z obciążeniem... Przy kolejnym treningu zostanę z 3x3, później będę dokładał serię/powtórzenia co parę treningów


  • 0

#26
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

19/05 PUSH

 

Dips

x9 +28kg

x7 + 30.5kg

x6 + 33kg

x5 + 35.5kg

x3 + 38kg

 

Wide Push Ups + 25.5kg

10,10,10,10,8

 

Obwód x3:

x8 Triceps Extension

x5 L-Sit Chin Ups

 

Rozciąganie z gumą.


  • 0

#27
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Zaczynamy dietę redukcyjną, zobaczymy ile siły zachowam po redukcji.. Aktualna waga 83-84kg.

Dzisiejszy trening 1.5h

Free HS - w przerwach 10 serii x max sekund tuck fl oraz 10 serii tuck bl

Trochę pompek, dipsów, HSPU i chin-ups l-sit

15min skakanki

 

Nie pijam kawy, dzisiaj przed treningiem wypiłem i to co się ze mną działo na treningu... WOW.


  • 0

#28
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Można wiedzieć w jaki sposób robisz tą redukcję? "Standardowo" czyli zwiększasz objętość treningu (+ ew. aeroby) i obcinasz kalorie czy może coś nowatorskiego? :D


  • 0

#29
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Standard :D

Dużo białka pochodzenia naturalnego, zielona herbata 3-4 szklanki dziennie, sok ze świeżego grejpfruta, ćwiartka ananasa.

Po każdym treningu cardio - bieganie/skakanka w dni rest czasem basen/skakanka/bieg.


  • 1

#30
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Spoko, można i tak :D Ale jak nie będziesz widział efektów to obetnij węgle i dodaj tłuszczu, myślę że powinno działać lepiej, ale dopiero jak efekty standardowej redukcji będą kiepskie :)


  • 0

#31
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Spoko, można i tak :D Ale jak nie będziesz widział efektów to obetnij węgle i dodaj tłuszczu, myślę że powinno działać lepiej, ale dopiero jak efekty standardowej redukcji będą kiepskie :)

Tak też zrobię :)

 

25/05

Skakanka 20min - zaczynam łapać rytm :)

 

26/05

FBW 5X5 + FBW 5x5+ ( hipertrofia )

 

5x OBWÓD:

+20kg Pull Ups x5

+38kg Dips x5

+86kg atg squat x5

 

Komentarz: Ostatnia seria podciągania wrzuciłem 25.5kg i zrobiłem 3 pełne powtórzenia i czwarte z lekkim kippingiem.

Nie wiem czy to już waga mi spada na diecie ( nie mam wagi ) i dlatego progress w obciążeniu notuję, ale jak tak dalej pójdzie to jestem bardzo na TAK :)

Przed treningiem wypiłem kawę z 1 płaskiej łyżeczki ( sypana ) - może dlatego miałem więcej pary?

Co myślicie o stosowaniu kofeiny przed treningiem? Wiem, że jest ona składnikiem "przedtreningówek", dlatego myślę, że kawę będę pił tylko w "gorsze" dni przy treningu siłowym ( co 5 dni ).

 

Później 3x10 + 25.5kg Wide Push Ups + 1x8 + 1x10 (to bez obciążenia)

5x6 L-sit Chin Ups

Rozciąganie

 

Po robieniu nóg nie miałem siły na skakankę, tym bardziej że przez ostatnie 3 dni non stop skakałem :). Jutro statyka.


  • 0

#32
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie
28 maj
Free hs
Tuck fl x10
Tuck bl x10
3x5 Deep Wide dipsy i l-sit Chin ups

Trening trwał 1.30min
  • 0

#33
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

29/05 Park linowy - 2.5h

 

30/05

Free HS

Tuck fl x10
Tuck bl x10

 

Trochę ChinUps L i Dipsów na drążku

 

31/05

Miała być baza, ale siły brak, odciski pozdzierane, że nie mogę utrzymać się na drążku..

Free HS + łapanie równowagi stając na głowie - wyprost nóg, napięcie ciała oraz hs przy ścianie.

Skakanka 20min - tu mega progress, chłopaki którzy  ćwiczą boks mówią, że mam zajebiste wyczucie rytmu i dlatego w tak krótkim czasie mam taki progress :P

Próby FULL FL -> dziwne, z treningu na trening notuję progress. BL dalej kuleje :)

 

Jutro Baza FBW 5x5 Dipsy, Drążek i Przysiad + Hipertrofia


  • 0

#34
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Nieźle, notujesz progres bo masz silną bazę, wtedy tylko trzaskać progresie dzień w dzień i wejdzie samo, rób negatywy, dużo :D 


  • 1

#35
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Nieźle, notujesz progres bo masz silną bazę, wtedy tylko trzaskać progresie dzień w dzień i wejdzie samo, rób negatywy, dużo :D

Nie przesadzam i nie robię progresji codziennie 4x w tygodniu styka fl i bl.

 

1/07

BAZA

 

5x5 dipsy + 38kg -> czuję że mogę dorzucić do 40kg

PullUps + 25.5kg 4+1 3+1 3 3 3 -> tym ciężarem będę progressować do 5x5

Przysiad +86kg 5x5

 

Pompki z obciążeniem (szeroko) + 25.5kg 10,10,9,9,8

Podciągnięcia Podchwytem w L z akcentowaniem 5x6

 

5x obwód:

5 pistoletów z akcentem na nogę

skakanka 1-2min

 

Rozciąganie.

Jutro REST i znów fl,bl i free hs :3


  • 0

#36
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Trening 2h

FREE HS

Stanie na głowie

Tuck FL i BL

 

Skakanka 20min i rozciąganie.


  • 0

#37
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

4/5 czerwiec spacerek 28km z buta ( 5.5h )

Oraz Push Ups na S3 Pozdrawiam :P

Załączony plik  13329333_286089428397354_1275688620797099878_o.jpg   332,47 KB   24 Ilość pobrań

 

Wczoraj organizm wymęczony, nie dałem rady zrobić treningu - dzisiaj fbw.

 

6/06 FBW

 

Dipsy 5x5 + 40.5kg ( progress! ) - ostatni w piątej serii był prawdziwą mordęgą, darłem ostro ryja przez 7-8sek aż poszło do wyprostu łokci - ludzie się na mnie patrzyli jak na debila :D

Pull ups + 25.5kg 4,3,3,4,3 - zapewne ta przedostatnia 4-órka byłą spowodowana dłuższą przerwą..

Pistolety 5x3 na nogę + 15kg

=================================

Na zmianę Wide Push Ups + 25.5kg z L-Sit Chin Ups

Push -> 10,9,10,10,8

Chin -> 5x7

 

Skakanka 10min i rozciąganie z gumą.

 

==================================

08/06 Tragedia

Zero motywacji, pewnie przez to że stagnacja w free HS, FL i BL. Wracam do bazy...


Użytkownik Berkano edytował ten post 08 czerwca 2016 - 20:38

  • 2

#38
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Zamiast wydawać 100zł na grę kupiłem program treningowy od LittleBeastM - roczny program na +120% BW Dip i 100% BW Pull Up.

Jasna progresja, wiele wariantów ćwiczeń przedstawionych na video, dieta i pomoc mailowa. Potrzebowałem czegoś takiego, teraz nie będę mógł zwalać winy na plan treningowy, który sam sobie ustalałem :P. Martwił mnie jedynie brak treningu nóg w programie, ale już dostałem odpowiedź w które dni z cyklu i jakie ćwiczenia robić :). SIŁA!


  • 0

#39
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

No i podziwiam zdecydowanie, napewno lepszy wydatek niż gra i pozostaje mieć nadzieję że plan będzie przynosił efekty, ale przecież musi :)


  • 0

#40
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Zamiast wydawać 100zł na grę kupiłem program treningowy od LittleBeastM - roczny program na +120% BW Dip i 100% BW Pull Up.
Jasna progresja, wiele wariantów ćwiczeń przedstawionych na video, dieta i pomoc mailowa. Potrzebowałem czegoś takiego, teraz nie będę mógł zwalać winy na plan treningowy, który sam sobie ustalałem :P. Martwił mnie jedynie brak treningu nóg w programie, ale już dostałem odpowiedź w które dni z cyklu i jakie ćwiczenia robić :). SIŁA!



A kupywales program od LBM za euro czy pln?
Masz tlumaczenie na pl czy po ang tlumaczysz?
Zastanawialem sie czy kupic, bo gosc jedt naprawde obeznany w temacie?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych