Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

TVN i sterydy


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2,739 posts
  • LokalizacjaBXL
Jak telewizja wkręca ludzi.

https://youtu.be/yo_ZaaISj8M

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 posts
  • LokalizacjaPrawie Tatra

A to ktokolwiek ogląda te "jakże polskie i szerzące tradycyjne wartości" barachła? 


  • 0

#3
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,010 posts
Hahahaha poprawiłeś mi tym filmem humor na cały dzień:D pseudopaker+ 3 osoby który nie mają zielonego pojęcia o tym i próbują się wymądrzać, i jadą po chłopaku. Normalnie epickie połączenie :D Najlepsza jest ta pani " profesor " :D Ta to już wgl pokazała jak ma zaniżonych poziom iq :) wgl mam wrażenie że kobiety się boją że faceci staną sie bardziej tacy.. męscy dlatego są tak przewrażliwione na punkcie odżywek:) bo jak wiadomo panuje teraz moda na pedalskie fryzury i obcisłe rurki ( ja na to mówię jajko gnioty :D ) a większość nastolatków w moim wielu wyglądają jak cipy :) Nie mówię że ja jestem jakiś super umięśniony ale nie wyglądam jak większość w moim wieku :)
  • 0

#4
Boluś

Boluś

    Real muthafuckin G's

  • Użytkownik
  • 84 posts
  • LokalizacjaChełm

Hahahaha poprawiłeś mi tym filmem humor na cały dzień :D pseudopaker+ 3 osoby który nie mają zielonego pojęcia o tym i próbują się wymądrzać, i jadą po chłopaku. Normalnie epickie połączenie :D Najlepsza jest ta pani " profesor " :D Ta to już wgl pokazała jak ma zaniżonych poziom iq :) wgl mam wrażenie że kobiety się boją że faceci staną sie bardziej tacy.. męscy dlatego są tak przewrażliwione na punkcie odżywek:) bo jak wiadomo panuje teraz moda na pedalskie fryzury i obcisłe rurki ( ja na to mówię jajko gnioty :D ) a większość nastolatków w moim wielu wyglądają jak cipy :) Nie mówię że ja jestem jakiś super umięśniony ale nie wyglądam jak większość w moim wieku :)

 

Widze, dobry gość z ciebie mam taki sam pogląd o tych fryzurkach i rurkach . Ja wolę ubierać się w dobre "dzwony" , jak gangsterzy w Ameryce :D


  • 0

#5
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,010 posts
Może dzwony to nie :D wystarcza dresy, albo zwykłe jeansy :) zwykłe czyli nie za obcisłe ani za szerokie :D chociaż moje " zwykłe jeansy " po treningu pistoletów stają sie powoli rurkami :D następnym razem trzeba kupić troche większe żeby starczyły na dłużej:)
  • 0

#6
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1,391 posts

Ogladanie TVN=przegrywanie czasu


  • 2

#7
MarekBania92

MarekBania92

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 72 posts
  • LokalizacjaJZ represent
Obejrzałem to sobie. Ale beka. W końcu tvn.
  • 0

#8
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 posts
  • LokalizacjaLBC

i ta jego 40 centymetrowa łapa. U mnie w szkole też wszyscy w "jajkogniotach" (chyba jako jedyny ze szkoły nie mam takich w szafie :) ) chodzą, i z grzyweczkami na biebera.  


Edited by jakubek2013, 30 November 2015 - 19:15 PM.

  • 0

#9
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Nie mam za grosz szacunku dla TVN. Parodia a nie stacja :)


  • 0

#10
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,010 posts

Parodia a nie stacja :)


Jak prawie wszystkie ;)
  • 0

#11
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1,391 posts

Ano. Niestety zawod dziennikarza dzisiaj stal sie karykatura, kiedys to byl jeden z zawodow zaufania publicznego. Dzisiaj to najczesciej politycznie ukierunkowane i sterowane szmaty. Wczoraj czytalem, ze na jakiejs uczelni studentom dziennikarstwa wyklady dawala Doda. Po prostu tragedia.


  • 0

#12
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 posts
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Sam jestem po studiach dziennikarskich i niestety muszę zgodzić się z Salute. Porażka, dno, metr mułu i wodorosty. Całe szczęście, że pracuję w całkowicie innym zawodzie.


  • 0

#13
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1,391 posts

Mam podobnie jak ty.


  • 0

#14
Pawel Gie

Pawel Gie

    fizjoterapeuta

  • Użytkownik
  • 61 posts
  • LokalizacjaWarszawa

https://www.facebook...34228939983596/

A to widzieliście? "Czy pani syn brał kiedyś sterydy albo inne dopalacze?" Cóż, w końcu to TVN, nie wymagajmy zbyt wiele ;)


  • 0

Blog o kalistenice i zdrowym stylu życia.

http://pawelgie.blogspot.com





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users