Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Urozmaicenie planu ze skazanego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Grzybu77

Grzybu77

    Never Give Up!

  • Bywalec
  • 428 postów
  • LokalizacjaPolska

Poniedziałek: Pompki przy ścianie – 1 seria 20 – 2 seria 10 powtórzeń # Pompki na poręczach - 3 serie po 12 - 15 powtórzeń # Wyciskanie żołnierskie - 3 serie po 12 - 15 powtórzeń # Wyciskanie francuskie - 3 serie po 12 - 15 powtórzeń

 

Środa: Podwijanie kolan – 1 seria 20 – 2 seria 10 powtórzeń # Przysiady ze sandbagiem 1 - 2 serie po 12 - 15 powtórzeń # Martwy Ciąg - 1 - 2 serie po 12 - 15 powtórzeń # Unoszenie obu pięt z podłogi 2 serie po 20 powtórzeń

 

Piątek: Podciągnięcia do pionu - 1 serie 20 powtórzeń – 2 seria 10 powtórzeń # Wiosłowanie sandbagiem stojąc 3 serie po 12 - 15 powtórzeń # Uginanie sandbagu 2 serie po 12 - 15 powtórzeń # Zwis poziomy 2 serie  po 10 sekund

 

Sobota: Przysiad w staniu na barkach – 1 serie 20 powtórzeń – 2 seria 10 powtórzeń # Mostek krótki – 1 seria 20 powtórzeń – 2 seria 10 powtórzeń # Stanie na głowie przy ścianie – 1 seria 40 sekund – 2 seria 30 sekund

 

Chciałbym dorzucić "siłownie" do treningu ze skazanego tak mniej więcej aż do 5 kroku jako że same te pierwsze kroki są nudne i monotonne mogło by to tak wyglądać?
Co zmienić? Co dodać? Co zamienić? Czy serie i powtórzenia są ok czy zmienić?
Miał być to zarys treningu ogólnorozwojowego :)


  • 0

Zapraszam na mój blogo-dziennik treningowy : 


#2
konop90

konop90

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 290 postów
A to nie masz juz dodanej siłowni? Robisz mc, wyciskanie żołnierskie, wiosłowanie, przysiady z obciążeniem. Wydaje mi się ze są to ćwiczenia siłowe
<br />
  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

A dlaczego chcesz startować od pierwszych kroków? Wydawało mi się że już trenowałeś tym systemem, a jeśli się pomyliłem to nie było pytania.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
Grzybu77

Grzybu77

    Never Give Up!

  • Bywalec
  • 428 postów
  • LokalizacjaPolska
Tak ćwiczyłem już tym planem ale postawilem sobie jako cel przejść całego skazanego. Lubie tez od czasu do czasu pobawić się żelastwem wiwc do 5/6 kroku renował bym z ciężarami a potem je odstawił lub modyfikował. Ogólnie plany hybrydowe takie jak ten ze skaza ego zawsze mi sie podobały :) Proszę o ewentualne korekty co zmienić :)
  • 0

Zapraszam na mój blogo-dziennik treningowy : 


#5
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Zamiast francuskiego osobiście robiłbym wyciskanie zwykłe, poza tym spore przedziały powtórzeń - celujesz w rozwój objętości tkanki mięśniowej (hipertrofia sarkoplazmatyczna)?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#6
Grzybu77

Grzybu77

    Never Give Up!

  • Bywalec
  • 428 postów
  • LokalizacjaPolska

Nie ogólnie bardziej zależy mi na ogólnej sprawności z ewentualnym przyrostem tkanki mięśniowej


  • 0

Zapraszam na mój blogo-dziennik treningowy : 


#7
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

W zasadzie to możesz nim trenować, daj znać potem jak się sprawdza.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#8
Grzybu77

Grzybu77

    Never Give Up!

  • Bywalec
  • 428 postów
  • LokalizacjaPolska

Ok czyli ilość serii i powtórzeń jest ok ? :)


  • 0

Zapraszam na mój blogo-dziennik treningowy : 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych