Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Czy warto jeść fast-foody?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Dałem to do humoru, aby nikt na poważnie tego nie brał, i stołował się w fast-foodach ;p

 

 


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
Endymo

Endymo

    No excuse.

  • Redaktor

  • 25 postów
W c-massie autor nawet pochwala rzeczy typu pizza.. :P


  • 0

#3
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Fast Food to też wartości odżywcze, kalorie i makroskładniki :) Jeśli są wliczone w odpowiednie odżywianie to nie uważam ich za złe. Na ten przykłąd - kebab w naleśniku jest dużo zdrowszym posiłkiem niż tradycyjny schabowy w panierce smażony na smalcu i ziemniaki polane tłuszczem :D Włosi też jedzą pizze na potęgę - a nie są raczej narodem grubasów :) Wszystko jest dla ludzi byle nie w nadmiarze :D


  • 0

#4
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów


  • 0

#5
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Oj włoskie rodzinki często są dosyć "duże" ;), na szczęście mają w miare dobre wina, i sosy pomidorowe, które dbają o ich naczynia krwionośne :)


  • 0

#6
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Mysle, ze nie chodzi tylko o grubosc z wygladu (otyłość), ale rowniez to jak sie czujesz, jak bedziesz sie czuł za kilkanascie lat, i i narządy wewnetrzne.
Bo nie ktorzy patrzą na to, ze sa zdrowi tu i teraz (nie mylic z byciem tu i teraz czy korzystanie z obecnych chwil), ale nie patrza na siebie w perspektywie kilkunastu lat.

Widzialem na yt jak wk byl na if'ie i mowisz ze w okienku jadł wszystko z maca, pizzerii i co zle i nie zdrowe, to jego zycie i jego sprawa.

Ziemniaki smażone na smalcu a potem polane tłuszczykiem palce lizać.
Ale przed jest dobrze ugotować. :)

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#7
Lestero

Lestero

    JEDZ dobrze, TRENUJ ciężko, ŚPIJ dużo!

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • LokalizacjaWrocław/Okolice

Unikam fast foodów ale jeżeli ktoś bardzo lubi to polecam, ale te zrobione samemu w domu wted taka pizza czy kebab jest zdrowsza, świeża i możemy ją przyrządzić w zgodzie z dietą, a własnoręcznie "upolowane" jedzenie, smakuje jeszcze lepiej a i pieniądze zostają w kieszeni :)


  • 0

tumblr_mnvxojg2Wp1s9z343o1_500.gif


#8
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Fastfoodowa dieta, 20pln na dzień
https://youtu.be/unOqPQDixcQ

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#9
koki

koki

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Po latach się to w  końcu odbija, masą chorób... nie warto jak nie chcemy zyć krócej niż pokolenie rodziców


  • 0

#10
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ja bym oszamał takiego fast fooda więc jak dla mnie warto, ale z umiarem. Dla smaku :)


  • 0

#11
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

To sie spiesz, bo pani z platformy chce zakazac :D

http://www.se.pl/wia...ami_805049.html


  • 0

#12
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Ta pani chyba sama tego dość dużo zżarła sądząc po parametrach:) Ja zarzucam fasta sporadycznie, niestety raczej za często bo powiedzmy raz na tydzień, czasem przed mocnym treningiem coś takiego zapodam w nadziei, że i tak zaraz spalę:)


  • 0

#13
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

Od fast foodów mnie naturalnie odrzuca, ale dobrym burgerem z dobrego food tracka nie pogardzę, jakość zupełnie inna


  • 1
Skazany na trening od 10.2012

#14
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Od czasu do czasu można się połakomić, a w innym razie lepiej jest unikać :)


  • 0

#15
Orkan

Orkan

    Member

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • LokalizacjaRabka-Zdrój

Ja raz w tygodniu sobie przygotuję własną tortillę i dobrze mi to robi. Kwestia odpowiedniego przyrządzenia.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych