Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Oddychanie, jedynie pod wodą je możesz zatrzymać.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
squirrellion

squirrellion

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 177 postów

Witam, dawno tu nie zasiadałem(takie moje wspomnienie :D

Dobra, do rzeczy!

Słuchajcie szukam przetestowanej przez was, dobrej książki na temat oddychania, kontroli oddechu i wykorzystywania mocy z niej.

Wszystkie jakie wam wpadną do głowy.

Od najprostszych typu oddychanie brzuszne, oddychanie zza tarczy po oddychanie na pełnym zapięciu + można dodać w odpowiednich ruchach push pull leg mostki i sam brzuch.

Jeśli dobrze zrozumieliście, a liczę na to, to z chęcią podzielcie się.

Dlaczego nawet od tych najprostszych?Bo użytkownikom o niższym stażu się przyda a ja chcę rozwinąć umiejętności.

Z tego co widziałem to nie było zbyt mocno rozbudowanego artykułu na ten temat a z chęcią bym rozwinął go i możliwe, że wrzucił bym sporo :D

Czas nagli!


Użytkownik squirrellion edytował ten post 19 października 2015 - 17:58

  • 0

#2
Jokasx

Jokasx

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Ja czytałem tylko Nagiego wojownika, była tam opisana metoda oddechu siłowego. Nie wiem czy o to Ci chodziło. Bardzo fajna metoda sam jej używam, ale nie zawsze.


Użytkownik Jokasx edytował ten post 20 października 2015 - 15:26

  • 0

#3
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów
Jo Tsung Hwa "Droga tai chi", jest tam fajny rozdział o oddychaniu, dawno temu to czytałem ale o ile dobrze pamiętam to autor opisał tam 10 sposobów oddychania.
  • 1

#4
squirrellion

squirrellion

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 177 postów

Jokasx, oddychanie pod trening siłowy jest mi znane, ale dobrze, że napisałeś, bo inni będą wiedzieć.Chcę się wgłębić bardziej w kontrole oddechu dlatego eragon3d, dzięki Ci.

Póki co dodawajcie więcej na ten temat!


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych